AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Bayburtlu Burak Bayram transferin gözdesi oldu!

Ajansspor Editör
Salim Manav
İlk Yayınlanma : 11 Eki 2021 - 13:57 / Son Güncelleme : 11 Eki 2021 - 14:01

2.Lig Kırmızı Grup takımlarından Bayburt Özel İdare’nin genç oyuncusu Burak Bayram daha şimdiden Süper Lig takımlarının gözdesi oldu. Detaylar haberimizde...

Bayburtlu Burak Bayram transferin gözdesi oldu!

HABER - Cevdet ÜNÜVAR

Gençlerbirliği alt yapısında yetişen Burak Bayram, bu sezon geldiği Sarı siyahlı takımda gelir gelmez dikkatleri  çekti ve başta eski takımı Gençlerbirliği olmak üzere birçok 1.Lig ve Süper Lig takımının radarına takıldı.

Hakan Yılmaz: Büyük bir oyuncu olacak!

Bayburt Özel İdarespor takımını çalıştıran Teknik Direktör Hakan Yılmaz’a sorduk genç oyuncuyu.

İşte hocasının gözünden Burak Bayram değerlendirmesi.

“Daha 20 yaşında olmasına rağmen oyun bilgisi çok iyi. Her iki ayağını da çok iyi kullanıyor.Sahada şans bulacağı anı, o da ben de sabırsızlıkla bekliyoruz. Hafif bir sakatlık yaşadı. İyileşir iyileşmez sahada tüm özverisiyle mücadeleye koyulacak. Türk futbolu çok değil bir iki yıl sonra çok önemli bir merkez oyuncusu kazanacaktır.” diye konuştu.

Hedefim Avrupa!

Transferin gözdesi Burak Bayram’a, hem transferi hem de gelecek planlarını sorduk.

Bayram, "Öncelikle takımım Bayburt Özel İdare takımımda sürekli oynamak ve katkı sunmak istiyorum. Birçok takımdan teklif aldığım bilgisi bana da ulaşmaya başladı.Hedefim Avrupa’da oynayabilmek. Bunun İçin en çok çalışan olmam gerektiğini biliyorum. Ayakları yere basan, hep çok çalışan bir oyuncu olacağım." ifadelerini kullandı.