• Diğerleri

Bayburtspor İstanbul'a çıkartma yaptı!

21 Ekim 2018 23:27- Son Güncelleme - 21 Ekim 2018 23:27
Google news abonelik
Bayburtspor İstanbul'a çıkartma yaptı!

3 . Lig 3. Grup'ta namağlup liderliğini sürdüren Bayburt Özel İdare Spor yönetimi İstanbul'a adeta çıkarma yaptı.

 Bayburtspor’a destek amacı ile düzenlenen organizasyona aynı zamanda Bayburtlu olan İstanbul  Valisi Vasip Şahin in ev sahipliği yaptı.
 
Bayburtspor’a maddi destek sağlamak amacı ile yapılan  ve özel bir teknede düzenlenen oragnizasyona, İstanbul Valisi Vasip Şahin, Bayburt Valisi Ali Hamza  Pehlivan , Bayburt Milletvekili Fetani Battal, Bayburtspor Başkanı Ersoy Özbek, Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş,  Ak Parti Bayburt İl Başkanı Fatih Yumak ile 150 yakın Bayburtlu iş adamı katıldı.
 
Ünlü iş adamı Ethem Sancak’ta organizasyona katılan ve destekte bulunanlar  arasındaydı. Yapılan konuşmalarda konuşmacılar, Bayburt’un ve  Bayburtspor'un layık olduğu yere gelmesi için uğraş verdiklerini söylediler.
 
Organizasyonda 3 milyon TL'ye yakın para toplanırken, katılan iş adamlarına teşekkür amaçlı arkalarında isimlerinin yazdığı sarı siyah forma ve atkı hediye edildi. Bayburtlu iş adamı aynı zamanda Galatasaray kongre üyesi Dinçer Azaphan, Bayburt Valisi Ali Hamza Pehlivan arkasında ismi yazılı  Galatasaray forması hediye etti.

West Ham - Everton (3-1) - Maç Özeti - Premier League 2017/18