Belgeler içeriden mi yoksa TFF'den mi sızıyor?

Son dönemde başta Ajansspor yazarı Atilla Türker olmak üzere birçok gazeteci Galatasaray’daki menajer ödemeleriyle ilgili belgeler paylaştı. Peki bu belgeleri kim sızdırıyor? Türkiye Futbol Federasyonu’ndan (TFF) mı yoksa kulüp içerisinden mi? Konuyla ilgili önemli bir haber yapıldı...
12 Eylül 2020 09:47- Son Güncelleme - 12 Eylül 2020 09:53
Google news abonelik

Son dönemde Galatasaray’da Henry Onyekuru, Omar Elabdellaoui, Ryan Donk ve Emre Kılınç’ın menajerlerine yapılan ödemelerle ilgili belgeler ortaya çıktı. Peki bu belgeler gazetecilere nereden geliyor?

Sosyal medyada yer alan bazı iddialara göre bu belgeler TFF içerisinden gazetecilere sızdırıldı.

(Omar Elabdellaoui’nin menajerine inanılmaz bir komisyon)

Hürriyet gazetesinden Ali Naci Küçük’ün haberine göre bu iddialar doğru değil.

Menajer ödemeleriyle ilgili belgeler Galatasaray’ın içinden gazetecilere gönderiliyor.

Tahir Kum, kendisine ulaşan belgelerin bir İtalyan numarasından geldiğini belirtmişti. Haberde İtalyan numarasının kaynağın gizlenmesi için bir paravan olduğu, bu belgelerin Galatasaray’ın içinden İtalya’ya, oradan da Türkiye’ye gönderildiği belirtildi.

(Onyekuru'ya 650 bin, menajerine 475 bin euro!)

Bunu kanıt olarak da bu belgelerin daha TFF’ye imzaya gitmeden hatta Mustafa Cengiz son imzayı atmadan İtalya’ya gönderilmiş olması gösteriliyor.

Galatasaray konuyla ilgili dün “Gündem değiştirmeye yönelik planlı saldırılar hakkında” başlıklı bir açıklama yayımladı.

Açıklamada yapılan tüm anlaşmaların Galatasaray menfaatleri gözetilerek hukuk kuralları çerçevesinde yapıldığı ve kulübün kamuoyundan saklayacağı hukuka aykırı hiçbir eylem ve işlemin söz konusu olmadığı vurgulandı.

LeBron James - Ters Değirmen Smaçları | NBA 2015/16 - 2019/20