AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Berke Özer: Günde 2 serum yiyerek derbiye çıktım

Ajansspor Editör
Ozan Ermiş
İlk Yayınlanma : 21 Kas 2021 - 21:25 / Son Güncelleme : 21 Kas 2021 - 22:18

Fenerbahçe kalecisi Berke Özer, Galatasaray derbisinde yaptığı kurtarışlarla galibiyetin mimarları arasına girdi. Genç eldiven maç sonu duygularını anlattı.

AJANSSPOR-HABER

Fenerbahçe'ede sakatlığı bulunan Altay Bayındır'ın yerine kaleye geçen Berke Özer derbide başarılı bir performans sergiledi. Bu maçtan önce gribal enfeksiyon yaşayan ve ancak son antrenmana katılabilen genç file bekçisi kurtarışlarıyla Galatasaray forvetlerine gol izni vermedi.

Berke Özer: Ben 21 senedir Fenerbahçe kalesindeyim!

21 yaşındaki eldiven, "Çok mutluyuz hepimiz. Çok ihtiyacımız olan bir galibiyetti. Günde 2 serum oldum. 24 saatin 18-19 saati uykuyla geçti. Her şartta olsaydı çıkardım. Ben 21 senedir her Fenerbahçe maçını izlerken kalede oluyordum aslında" diyerek taraftar kimliğine de vurgu yaptı.

'Rüyada gibiyim'

Berke sözlerini "Takım arkadaşlarıma, hocamıza, başkanımıza teşekkür ediyorum. Eğer bir maçta Fenerbahçe kalecisiyseniz bekleyeceğiniz tek şey galibiyet. Aklımda galibiyetten başka bir şey yoktu. Rüyada gibiyim." diyerek tamamladı.

Maç sonu ağladı

Öte yandan genç kaleciyi maç sonunda eldivenleri devraldığı Altay Bayındır tebrik etti. Berke Özer, mutluluk gözyaşlarını tutamadı.