Beş dörtlük Galatasaray

11.12.2016 18:22 - Son Güncelleme -
Beş dörtlük Galatasaray

Galatasaray Spor Kulübü bugün 4 ayrı branşta sahaya çıktı ve bu maçların hepsinden galibiyetle ayrılmayı başardılar. Dün oynanan maçta Kadınlar Voleybol Ligi'nde Fenerbahçe'ye 3-1 mağlup olduktan sonra, moraller bozulmuşken bugün telafi galibiyetleri geldi ve Galatasaray taraftarı açısından hafta mutlu kapandı. 

Bugün ilk olarak saat 13'de başlayan Kadın Basketbol mücadelesinde deplasmanda Canik Belediye'yi 76-88 mağlup etmeyi başardılar. Günün 2. maçında ise Erkekler Voleybol Ligi'nde deplasmanda MSK Urfa'yı3-1 mağlup ettiler. Ayrıca Tekerlekli Sandalye Basketbol Ligi'nde de yine bir galibiyet vardı. Deplasmanda Bağcılar Belediye'yi 49-63 mağlup ederek 3. galibiyeti aldılar.

Günün kapanış maçında ise terör protestosu ve centilmenlikle başlayan mücadeleyi Galatasaray TT Arena'da Yasin Öztekin'in hattrick yapmasıyla 3-1 ile Gaziantep'i mağlup ederek taraftarlarına günün 4. galibiyetini armağan ettiler.

Yarın saat 19'da Basketbol Süper Ligi'nde oynanacak İBB - Galatasaray mücadelesiyle Sarı-kırmızılı camia için hafta kapanacak.

İşte o sonuçlar:

Kadın Voleybol: Galatasaray 1-3 Fenerbahçe

Kadın Basketbol: Canik Belediye 76-88 Galatasaray

Erkek Voleybol: M Urfa 1-3 Galatasaray

Tekerlekli Sandalye: Bağcılar Belediye 49-63

Futbol: Galatasaray 3-1 Gaziantep

 

Valbuena'dan tam isabet

news Image

5 saniye sonra yeni habere geçilecek
keyboard_arrow_up