Beşiktaş, Fernando Santos'u KAP'a bildirildi

İsa Kethüda
15.04.2024 - 17:26 | Son Güncellenme: 15.04.2024 - 18:43

Beşiktaş'taki teknik direktörlük görevine son verilen Portekizli çalıştırıcı Fernando Santos, siyah-beyazlı ekibe veda etti. Ayrıca Santos'un ayrılığı KAP'a bildirildi.

Beşiktaş, Fernando Santos'u KAP'a bildirildi

AJANSSPOR-HABER

Trendyol Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş'ın yollarını ayırdığı teknik direktör Fernando Santos, siyah-beyazlı takıma veda etti. Kara Kartal, 69 yaşındaki çalıştırıcının ayrılığını Kamu Aydınlatma Platformu'na (KAP) bildirdi. İşte detaylar.

Hasan Arat, Fernando Santos’la vedalaştı

Beşiktaş kulübünden yapılan açıklamada, "Başkanımız Hasan Arat, Eski Teknik Direktörümüz Fernando Santos’la Vedalaştı

Başkanımız Hasan Arat, Tüpraş Stadyumu’ndaki makamında eski teknik direktörümüz Fernando Santos ile yardımcılarını ağırladı.

Sayman Üye, Finansman ve Anonim Şirketten Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz M. Kaan Şakul ile Kulüp İçi İlişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Kadir Kılıç’ın da yer aldığı buluşmada Başkanımız Hasan Arat, Kulübümüze hizmetleri nedeniyle teşekkür ettiği Santos’la yardımcılarına bundan sonraki yaşamlarında başarılar diledi" ifadelerine yer verildi. 

"Beşiktaş’ı çok sevdik"

Fernando Santos ise, veda ziyaretinde şunları söyledi:

“Beşiktaş’ı çok sevdik. Beşiktaş’ı izlemeye ve desteklemeye devam edeceğiz. Kulüpteki ve tesisteki tüm personel güleryüzlü ve cana yakındı. Bunu hiç unutmayacağız. Burada olmak hepimiz için çok güzeldi. Herkese çok teşekkür ediyoruz.”

Beşiktaş, Fernando Santos'u KAP'a bildirildi

Beşiktaş, Teknik Direktör Fernando Santos'un sözleşmesinin feshedildiğini Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) bildirdi.

Teknik Direktör Fernando Santos ile yollarını ayıran siyah-beyazlı kulübün KAP'a bildiriminde şu ifadeler yer aldı:
"Profesyonel Futbol Takımımızın Teknik Direktörü Fernando Manuel Fernandes Da Costa Santos'un sözleşmesi 14.04.2024 tarihi itibarıyla karşılıklı olarak feshedilmiştir."

Senin için hazırladığımız haberler