• Diğerleri

Beşiktaş formasını kesin giyecek mi? Yiğit Şengil gerçeği!

Bursaspor altyapısından Beşiktaş ile ilgili bir paylaşım yaptığı için gönderilen Yiğit Şengil'e siyah-beyazlılar sahip çıktı. Yiğit Şengil, Beşiktaş'a kesin olarak katılacak mı? Beşiktaş nasıl bir karar verecek? Ajansspor bu konuyla ilgili net bilgilere ulaştı. İşte gerçekler...
21 Mayıs 2020 14:38- Son Güncelleme - 21 Mayıs 2020 14:42
Google news abonelik

EMRAH KARALİNÇ/AJANSSPOR ÖZEL

TFF 1. Lig ekiplerinden Bursaspor’un altyapısında oynayan Yiğit Şengil geride bıraktığımız günlerde sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı ve bu paylaşımın ardından kulüpten gönderildi. Hayalinin Beşiktaş olduğunu açıklayan futbolcuya, siyah-beyazlılar sahip çıktı. Pekiyi, Yiğit Şengil kesin olarak Beşiktaş’ta oynayacak mı? Ajansspor, çok net bilgilere ulaştı. Tüm ayrıntılar haberimizde...

Koronavirüs süreci sonrasında Beşiktaş ile antrenmana çıkacak

Yiğit Şengil, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım sonrasında kulüpten gönderildi. Beşiktaş yetkilileri futbolcu ile iletişime geçti. Yiğit Şengil, koronavirüs süreci bittikten sonra antrenmanlara çıkacak. Çünkü şu sıralarda altyapı takımları antrenman yapmıyor.

Fırsat verilecek ama kesin kadroya alınacak anlamına gelmiyor

Beşiktaş, futbolcuyu önce görecek. Futbolcuya, siyah-beyazlılarda oynama fırsatı verilse de bu durum Yiğit Şengil’in kesin olarak Beşiktaş’ta olacağı anlamına gelmiyor.

U-16 takımı ile antrenmanlara çıkacak

U-16 takımı ile antrenmanlara çıkacak

Öncelikle 2004 doğumlu futbolcu, U16 Takımı’nda antrenmanlara çıkacak. Beşiktaş U16 teknik heyeti, denenmeye gelen futbolcuyu analiz edecek. Ayrıca bireysel durumuna da bakılacak. Eğer Beşiktaş’ın kriterlerine uygunsa kadroya katılacak.

Beşiktaş’tan telefon alınca çok sevindi

Futbolcunun, Beşiktaş’tan yetkililerin kendisiyle temasa geçmesi sebebiyle çok mutlu olduğu öğrenildi.

Bursaspor taraftarlarından ciddi tepki gördü

Bursaspor taraftarlarının sert şekilde eleştirdiği oyuncu, psikolojik açıdan zor bir dönem yaşasa da Beşiktaş’tan aldığı telefon, kendisini mutlu etti.

YASAL UYARI: BU HABER AJANSSPOR.COM TARAFINDAN YAZILMIŞTIR. KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILAMAZ.

İşte Yiğit Şengil konuyla ilgili ne dedi?

İşte Yiğit Şengil konuyla ilgili ne dedi?

Genç futbolcu süreçle ilgili bir paylaşım daha yaptı. Şengil, Beşiktaşlı olduğunu ve siyah-beyazlılardan aldığı davetin kendisini mutlu ettiğini dile getirdi.

"Sevgili Futbol Camiası; yaşanan olayı herkes biliyor. Yaşımın verdiği heyecanla yaptığım paylaşımın/hatanın buralara kadar geleceğini hiç düşünmemiştim. Öncelikle Bursaspor taraftarlarına ve yönetimine, bu konuyla ilgili şunu söylemek istiyorum, yapmamam gereken bir paylaşım yaptığımı kabul ediyorum. Ancak bu olay belki de hayallerime attığım ilk adım olacak. Çocukluğumda gol yediğimiz zaman ağladığım, gol attığımız zaman evi yıktığım, uğruna her şeyi verebileceğim, hayalim, Beşiktaş. Olayın ilk duyulduğu andan itibaren, Beşiktaş taraftarının, kısa sürede, inanılmaz desteği ile karşılaştım. 16 yaşımda Beşiktaş taraftarı ile tanışmam inanılmaz bir olay olarak beni çok olgunlaştırdı. Beşiktaş taraftarının çok büyük katkılarıyla, dün aldığım telefon ile, Beşiktaş, beni antrenmana çıkmak için İstanbul'a davet etti. Hislerim tarifsiz, yoğun duygu yaşıyorum, şuandan itibaren bir tek dileğim var, bu hikayenin yarım kalmaması...#benBeşiktaşlıyım"

En İyi Asistler | Bundesliga (2019/20 - 01-25. Hafta)