AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Beşiktaş kombine satmayacak!

İlk Yayınlanma : 02 Eyl 2020 - 14:50 / Son Güncelleme : 02 Eyl 2020 - 15:02

Beşiktaş son dakika haberleri... TFF Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş'tan kombine açıklaması geldi. Siyah-beyazlı ekipte kombine satışı olacak mı? İşte detaylar...

AJANSSPOR-HABER

Süper Lig ekibi Beşiktaş, 2020-21 sezonu kombine bilet satışı ile ilgili resmi internet sitesi üzerinden bir açıklama yaptı.

Açıklamada, "Türkiye Futbol Federasyonu’nun ekim ayından itibaren futbol müsabakalarına, tribün kapasitesinin yüzde 30’u kadar seyirci alınmasına karar vermesi, spor kamuoyunun malumudur.

Tek maç bilet satışı

Federasyonun söz konusu kararını gündemine alan Yönetim Kurulumuz, yapmış olduğu değerlendirmeler neticesinde; Futbol A Takımımızın iç saha maçları için kombine satışı yapılmamasına, takımımızın Vodafone Park’ta oynayacağı her Süper Lig ve Ziraat Türkiye Kupası maçı için tek maçlık bilet satışı yapılmasına karar vermiştir.

 

Futbol A Takımımızın Vodafone Park’ta oynadığı maçlar için daha önce kombine satın almış taraftarlarımıza, 2020-21 sezonunda oynanacak iç saha maçları için yapılacak tek maçlık bilet satışlarında öncelik hakkı verilecektir.

 

Son 4 ve son 3 sezonda kombine satın almış taraftarlara öncelik...

Buna göre; Vodafone Park açıldığından beri son 4 ve son 3 sezonda kombine satın almış taraftarlarımız, tek maçlık biletlerin satışa sunulacağı ilk gün, son 2 ve son sezon kombine satın almış taraftarlarımız ise ikinci gün, öncelikli olarak bilet satın alma hakkına sahip olacaktır.

 

800 adet

Tek maçlık biletlerin satışa sunulmasının üçüncü gününde, yukarıdaki kriterlere uymayan taraftarlarımız için 800 adet bilet satışa sunulacaktır.

 

2019-20 sezonunda Vodafone Park’ta kombinesi olan taraftarlarımızın kombine yenileme hakları, 2021-22 sezonuna devredilmiştir" ifadelerine yer verildi. 

2019-2020 kombine satışları