Beşiktaş'ın giyim sponsoru belli oldu

Son dakika Beşiktaş haberi... Beşiktaş'ın giyim sponsoru NetWork oldu. Peki sözleşme kaç yıllık? İşte detaylar...
15 Eylül 2020 11:48- Son Güncelleme - 15 Eylül 2020 11:54
Google news abonelik

Beşiktaş, NetWork ile resmi giyim sponsorluğu anlaşması imzaladı.

2023 sezonuna kadar sürecek iş birliği çerçevesinde, Beşiktaş'ın katılacağı yurt içi, yurt dışı ve tüm özel müsabakalarda; futbolcular ile teknik ekip NetWork’ün futbol takımı için özel olarak tasarladığı koleksiyondan giyinecek.

Siyah beyazlılar için yüksek teknolojiyle donatılmış malzemelere yer veren NetWork, tüm koleksiyonda kulübün renkleri siyah ve beyazı kullandı.

Sponsorluk anlaşması kapsamında koleksiyon ürünleriyle yapılan fotoğraf çekimlerinde, Atiba Hutchinson, Oğuzhan Özyakup ve Welinton Souza yer aldı

Beşiktaş Pazarlama ve İş Geliştirmeden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Enis Ulusoy, NetWork ile yapılan iş birliği hakkında şunları söyledi: “Yeni sezona çok güçlü sponsorlar ile başlıyoruz. Zorlu pandemi sürecinde hem taraftarımız hem de Türkiye’nin köklü markaları Beşiktaşımızı yalnız bırakmadı. Yapılan her anlaşmada Türk sporunun geleceğine olan inancımız artıyor. Gençlerimizi ve kulüplerimizi destekleyen markalar ne kadar artar ve çeşitlenirse spor alanında da o kadar güçlü oluruz. NetWork, Türkiye’de yıllardır çizgisini bozmayan, kalitesi ve duruşuyla kendini ispatlamış bir marka. Beşiktaşımız da yıllardır verdiği sportif mücadeleler ile kendini uluslararası müsabakalarda dünyaya tanıtmış bir spor kulübü. Bu güçlü iş birliğinin her iki taraf için hayırlı olmasını ve uzun yıllar devam etmesini temenni ediyoruz. NetWork markasının bünyesinde yer aldığı Beymen Grup’a Türk sporuna verdikleri destekten dolayı teşekkür ederim”

NetWork Genel Müdürü Orhan Maltepe ise, sponsorluk anlaşmasını şu sözlerle değerlendirdi: “Beşiktaş’ın futbol takımı için özenle hazırladığımız koleksiyonda, alışılagelmiş görünümlere yönelmekten ziyade dinamik, genç ve sportif bir yaklaşımla yola çıktık. Oyuncular ve teknik heyetin her daim rahat etmelerini ve kendilerini şık hissetmelerini sağlayacak en yüksek teknolojiye sahip, inovatif materyaller ile sunduğumuz akıllı tasarımların, Beşiktaş taraftarının da beğenisini kazanacağına eminiz. Beşiktaş JK camiası ile bir araya gelmekten büyük gurur duyan NetWork, Türk sporunu desteklemeye her zaman devam edecek”

Semih Kaya, Yasemen Kaya ile türkü söyledi!