Beşiktaş'ta 3 isim indirim için masada!

Beşiktaş'ta bazı futbolcularla indirim konusunda yeni bir görüşme yapılacak. Siyah-beyazlı takımda indirim için masaya davet edilen futbolcular kimler? Beşiktaş'ta 'indirim' gündemi...
24 Haziran 2020 10:39- Son Güncelleme - 24 Haziran 2020 10:45
Google news abonelik

AJANSSPOR

Kulüpler, koronavirüs salgını sebebiyle mali açıdan zor günler geçiriyor. Benzer bir durumla karşı karşıya kalan Beşiktaş'ta futbolculardan indirim isteniyor. Yönetim, bazı futbolcularla yeniden görüşmek için hazırlık yapıyor. Beşiktaş hangi isimlerle yeniden görüşecek? İşte yanıtı...

Beşiktaş yeniden görüşme yapacak

Beşiktaş yönetmi, önümüzdeki sezonun planlamalarına devam ederken, kritik bir dönemece girildi. Geçen haftalarda tüm oyuncularla tek tek görüşen ve mevcut sözleşmelerde indirim talebini dile getiren yönetimi futbolculara düşünmeleri için süre vermişti.

Vida, Lens ve Ljajic görüşülecek isimler

Sözcü'nün haberine göre; siyah-beyazlıların yeniden görüşme yapacağı isimler arasında Domagoj Vida, Jeremain Lens ve Adem Ljajic bulunuyor.

Atiba ve Gökhan'a kontrat önerisi

Atiba ve Gökhan'a kontrat önerisi

Bu arada Beşiktaş'ta Atiba Hutchinson ile Gökhan Gönül'e yeni bir kontrat önerisi hazırlığı olduğu gündeme geldi. 

Ahmet Nur Çebi, bağış kampanyasında açıklamıştı

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, bağış kampanyası için düzenlenen basın toplantısında bazı futbolcularla yeniden görüşüleceğini dile getirmişti.

Beşiktaş'ın transfer politikası belli

Gelecek sezon için 30 milyon Euro civarı bir bütçeye sahip olacak Beşiktaş, genç, bonservis bedeli olmayan ve düşük maliyetli oyunculara yönelecek.