AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Beşiktaş’tan e-ticaret hamlesi

İlk Yayınlanma : 25 Şub 2021 - 16:08 / Son Güncelleme : 25 Şub 2021 - 16:12

Son dakika haberleri… Beşiktaş Jimnastik Kulübü, alışveriş sitesi GittiGidiyor ile e-ticaret alanında ortaklık anlaşması yaptı. Proje neleri kapsıyor ve siyah-beyazlılara neler getirecek? Detaylar haberimizde…

Beşiktaş’tan e-ticaret hamlesi

AJANSSPOR-HABER

Beşiktaş, alışveriş platformu GittiGidiyor ile e-ticaret alanında bir iş birliğine imza attı. Bu kapsamda siyah-beyazlı taraftarlar, GittiGidiyor’dan mayıs ayı sonuna kadar yapacakları alışverişlerde gönül verdikleri kulübe destek olabilecek.

Kulüp alışverişlerden gelir kazanacak

Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün resmi Instagram hesabı ve resmi sitesinden paylaşacağı linkler üzerinden GittiGidiyor’a girilerek yapılan tüm alışverişlerde siyah beyazlı kulüp, gelir ortaklığı projesi kapsamında pay alacak.

Taraftarlara katkı sunma fırsatı

Açıklamada görüşlerine yer verilen GittiGidiyor Genel Müdürü ve eBay MENA Bölge Direktörü Öget Kantarcı, "Beşiktaş ile gelir ortaklığı projemizi hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Yaptığımız iş birliği kapsamında, siyah beyazlı taraftarlara, GittiGidiyor’dan yaptıkları alışverişlerde kulüplerine destek olma fırsatı sunuyoruz. Türkiye’nin öncü e-ticaret platformu GittiGidiyor olarak spora katkı sağlayacak projeler geliştirmeye devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Beşiktaş JK Pazarlama ve İş Geliştirmeden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Enis Ulusoy da Türkiye’nin en büyük online satış platformlarından biri olan GittiGidiyor ile gerçekleşen iş birliğinden duydukları memnuniyeti dile getirdi. Ulusoy, şunları kaydetti:

"Değerli markalarla işbirliğimiz sürüyor"

"Türkiye’nin en köklü spor kulübü olan Beşiktaşımız adına, GittiGidiyor’un kulübümüze verdiği destekten dolayı mutluyuz, iş birliğimiz hayırlı olsun. Beşiktaşımızın 34. Yönetim Kurulu olarak göreve geldiğimiz günden bugüne ülkemizin değerli markalarıyla yeni birlikteliklere imza atmak ve kulübümüzde yeni projeler gerçekleştirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Ülkemizin değerli markalarıyla bir araya gelerek iş birliklerimize her geçen gün bir yenisini ekliyoruz. Siyah beyazlı camiamız da bizlere projelerimizde gönülden destek oluyor. Beşiktaşımıza destek veren her bir taraftarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. GittiGidiyor ile olan iş birliğimizin tüm camiamız için hayırlı olmasını diliyorum."