• Diğerleri

Beşiktaş'tan Fenerbahçe'ye derbi jesti!

Beşiktaş, Fenerbahçe ile Süper Lig'in 33. haftasında oynayacağı maç öncesi bir karar aldı. Maçlar, koronavirüs sebebiyle seyircisiz oynanacak. Ancak; karton taraftar uygulaması öne çıkacak. Beşiktaş, bu konuda ezeli rakibine jest yapacak.
3 Haziran 2020 09:20- Son Güncelleme - 3 Haziran 2020 09:27
Google news abonelik

Süper Lig'de maçlar 12 Haziran itibarıyla başlayacak. Beşiktaş, maçlar seyircisiz oynanacağı için karton taraftar uygulamasını devreye sokacak. Siyah-beyazlı yönetimin Fenerbahçe derbisi için de sürprizi var. 

Beşiktaş'tan karton taraftar uygulaması

“Ruhumuz Yeter” kampanyası başlatan ve Vodafone Park’ta seyircisiz oynanacak 4 maçta tribünleri karton taraftar fotoğraflarıyla donatmak isteyen Beşiktaş Yönetimi, çok konuşulacak bir sürprizi daha açıklamaya hazırlanıyor.

Fenerbahçe taraftarlarına da davet

Skorer'in haberine göre; siyah-beyazlılar, Süper Lig’in 33. haftası Dolmabahçe’de Fenerbahçe ile oynanacak derbiye sarı-lacivertli taraftarları da davet edecek.

Fenerbahçe taraftarlarına koltuk satılacak

Fenerbahçe taraftarlarına koltuk satılacak

Rekabet kadar ebedi dostluğa da önem veren yönetim, isteyen sarı-lacivertli taraftara Ruhumuz Yeter kampanyasından koltuk satacak.

Bir taşla iki kuş

Kendi taraftarına 4 maçlık paketi 129 TL fiyatla satan ve yoğun talep alan siyah-beyazlılar, Fenerbahçe taraftarına tek maçlık misafir tribün koltuğu sunacak. Dev derbide stadı maket taraftarlarla doldurmak isteyen Beşiktaş Yönetimi’den Enis Ulusoy konuyla bizzat ilgileniyor.

Diğer misafir takım taraftarlarına da aynı jest yapılacak

Hem kulübe kaynak sağlamak hem de tarihe geçecek bir girişime imza atmak isteyen siyah-beyazlılar yeterli talep oluşması halinde kalan haftalarda Vodafone Park’a gelecek diğer misafir takım taraftarlarına da aynı jesti yapacak.

Maketler hatıra olarak verilecek

Maketler hatıra olarak verilecek

Siyah-beyazlı kulüp, “Ruhumuz Yeter” kampanyası kapsamında 129 lira karşılığında 4 maçlık koltuk satın alan taraftarlara özel bir jestte bulunacak. Buna göre Süper Lig’in sonunda fotoğraflı maketler, talepte bulunan taraftarlara hatıra olarak verilecek. Siyah-beyazlılar, Fenerbahçeli taraftarlara da satın alacakları koltuklara yerleştirilecek fotoğraflı maketlerini hediye edecek.

2 penaltı kararı veren Sırp hakem, tutuklandı!