AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Beşiktaş'tan Okan Buruk açıklaması

İlk Yayınlanma : 11 Haz 2021 - 13:27 / Son Güncelleme : 11 Haz 2021 - 15:58

Beşiktaş yönetim kurulunun Sergen Yalçın ile anlaşmama ihtimaline karşı Okan Buruk ile görüştüğü iddia edilirken siyah beyazlı cepheden konuyla ilgili ilk açıklama geldi. İşte detaylar...

Beşiktaş'tan Okan Buruk açıklaması

AJANSSPOR-HABER

Beşiktaş’ın teknik direktör Sergen Yalçın ile görüşmeleri uzadıkça ortaya birçok iddia atılıyor. Bunlardan biri de yeni sezon için Okan Buruk ile görüşme yapıldığı iddiası… Beşiktaş'tan Okan Buruk konusunda açıklama geldi. Detaylar haberde...

Torunoğulları yanıt verdi

 Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi ve Futbol Transfer, Scoutign, Futbol Yapılanması Sorumlusu Erdal Torunoğulları, kendisinin Buruk ile görüşme yaptığına dair iddiaları resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamayla yalanladı.

Tek bir görüşme yok

Torunoğulları, “Okan Buruk’la görüştüğüme dair yapılan haberler tamamen gerçeklikten uzak, kasıtlı ve maksadı beni yıpratmaya yöneliktir. Okan Buruk ile şimdiye kadar tek bir görüşmem bile olmamıştır. Hatta telefonla bile 1 kere konuşmadık. Yapılan bu haberlerin amacı bellidir. #besiktas” dedi.

İşte o paylaşım:

Ya Sergen ya istifa

Beşiktaş’ı çifte kupaya ulaştıran Sergen Yalçın ile siyah beyazlı yönetim bugüne kadar gerçekleştirdiği görüşmelerde resmi olarak anlaşmaya varamadı. Taraftarlar bugün sosyal medyada Yalçın ile bir an önce anlaşma yapılması çağrısı yaparak, “YaSergenyaistifa” başlığıyla tag açarak, mevzuyu trend topic yaptı.