• Diğerleri

Beşiktaş'tan transfer kararı! Yönetim...

Gelecek sezon için 30 milyon Euro bütçe ile yola çıkmak zorunda olan Beşiktaş, transferle ilgili yürüteceği stratejiyi belirledi. Yönetim, bonservisli oyuncu alacak mı? Sergen Yalçın'ın görüşü de bu konuda etkili olacak.
20 Mayıs 2020 10:14- Son Güncelleme - 20 Mayıs 2020 10:17
Google news abonelik

Beşiktaş, gelecek sezon için kolları şimdiden sıvadı. Hem Süper Lig’in kalan haftalarını hem de transfer dönemini hedeflerine ulaşarak kapatmak isteyen Beşiktaş yönetimi, teknik direktör Sergen Yalçın’ın raporuna göre hareket edecek. Beşiktaş, bonservisli oyuncuları listesine alacak mı? Detaylar haberde...

Transferde takas yöntemi de kullanılabilir

Parasal sıkıntılar nedeniyle bonservisi elinde olan ya da kiralık isimlere yönelen siyah-beyazlıların, Sergen Yalçın’ın kadrosunda görmek istediği, sözleşmesi bulunan oyuncuları ise takas yoluyla renklerine bağlamanın planlarını yaptığı belirlendi.

Beşiktaş, esneklik bekliyor...

Skorer'in haberine göre; TFF ve Bankalar Birliği’nden transfer limiti ve mali konularda esneklik bekleyen siyah-beyazlılar, bonservisli isimler için kulüplere oyuncu ve bir miktar para vererek transferi noktalamaya çalışacak.

Yurt dışından yapılacak transferlerde takas yöntemi

Yurt dışından yapılacak transferlerde takas yöntemi

Koronavirüs salgını nedeniyle dünya futbolunun sarsılmasını göz önünde bulunduran yönetim, yurt dışından yapılacak transferleri de takas yoluyla bitirmeyi hedefliyor.

Genç oyuncularla ilgili düşünce

Bazı genç oyuncuların ise kulüplerine oynama garantisi verilerek kadroya katılması düşünülüyor.

Köln - Mainz 05 (2-2) - Maç Özeti - Bundesliga 2019/20