AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Bill Gates ile Melinda Gates neden boşandı? İlk itiraf...

Ajansspor Editör
Ramazan Dengiz
İlk Yayınlanma : 13 May 2021 - 17:39 / Son Güncelleme : 13 May 2021 - 17:48

Dünyanın en zengin isimlerinden Bill Gates, 20 yılı aşkın süredir evli kaldığı eşi Melinda Gates ile ayrılık kararı almıştı. Peki neden? İşte detaylar...

Bill Gates ile Melinda Gates neden boşandı? İlk itiraf...

Amerikalı girişimci Bill Gates, eşi Melinda Gates ile beraber 27 yıllık evliliklerini kararı almıştı. Gates'in eşinden ayrılması ulusal ve uluslararası basında geniş yankı uyandırırken, Melinda Gates'in rumuzu uzun süre en çok araştırılan konuların başında geliyordu. Peki, Windows'ta tanışan ikili neden boşanma kararı aldı? 

Bill Gates'ten itiraf, "Sevgisizlik..."

Amerikan New York Post Gazetesi, Bill Gates'in yakın arkadaşlarına sevgisizlik nedeniyle ayrılma kararı aldığını yazdı. Yakın arkadaşlarına sevgisizlikten dert yandığı iddia edilen Bill Gates, seks skandallarıyla suçlanan Jeffrey Epstein'le kurduğu arkadaşlık bağının evliliğini bitirdiğini düşünüyor. Diğer yandan, Melinda Gates'te eşinin, adı skandallarla anılan Epstein'le geçmesinden nefret ettiğini söylemişti. 

Melinda Gates, "Onunla evli kalmak çok zor..."

Boşanmadan çok önce bir programa katılan Melinda Gates, "Bill Gates'le evli olmak nasıl bir duygu?" sorusunu cesurca cevaplamıştı. Gates, "Onunla evli kalmak çok zor. Neredeyse günün tamamında çalışıyor." demişti.