Bir maçtan fazlası için orada olacaklar!

23 Şubat 2020 14:46- Son Güncelleme - 23 Şubat 2020 11:49
Google news abonelik

Fenerbahçe, Süper Lig'in 23. haftasında bu akşam sahasında ezeli rakibi Galatasaray'ı konuk edecek. Pekiyi, dev maça taraftarların ilgisi nasıl? Fenerbahçe - Galatasaray maçını ne kadar taraftar izleyecek?

Ülker Stadı'nı bayram yerine çevrimeyi planlıyorlar

Kadıköy'de Fenerbahçe ile Galatasaray arasında oynanacak maça sasrı-lacivertli taraftarlar yoğun ilgi gösteriyor. Yaklaşık 50 bin seyircinin olacağı Kadıköy’de taraftarlar, yapacakları görsel şovlarla tribünleri bayram yerine çevirmeyi planlıyor.

Fenerbahçe için bir kurtuluş maçı

Zirve yarışında son dönemde istemediği sonuçlar alan Fenerbahçe’de, Galatasaray karşılaşmasına her anlamda kurtuluş mücadelesi olarak bakıyor. Teknik direktör Ersun Yanal’ın kaderini de çizecek kapışma öncesi Ülker Stadı, beklendiği gibi dolacak. Fenerbahçe taraftarının günler öncesinden biletlerini tükettiği nefes kesecek maçta kombine sahipleriyle birlikte yaklaşık 50 bin kişinin olması bekleniyor.

Fenerbahçe, yenilmezlik serisini sürdürmek istiyor

Bu akşamki mücadelede tribünleri adeta bayram yerine çevirmek isteyen Sarı-Lacivertli futbolseverler, Kadıköy’de Galatasaray’a karşı 20 yıllık süren yenilmezlik serisine bir yenisini daha eklenmesini umut ediyor. Taraftar gruplarının şimdiden Türkiye’nin nefesini tutarak izleyeceği derbi için özel hazırlıklar içinde olduğu ve yapacakları görsel şölenle unutulmaz bir atmosfer yaratmayı hedefledikleri öğrenildi. (Fanatik)

 

Premier Lig, La Liga, Bundesliga, NBA, F1, Portekiz Ligi, UFC S Sport Plus'ta! Taahhüt yok, kurulum yok, tıkla hemen izle!