• Diğerleri

"Böyle bir sezon hatırlamıyorum"

Çaykur Rizespor forması giyen Melnjak, Boldrin ve Orhan Ovacıklı, 2-2 sona eren Denizlispor maçıyla ilgili konuştu.
28 Haziran 2020 21:10- Son Güncelleme - 28 Haziran 2020 21:11
Google news abonelik
"Böyle bir sezon hatırlamıyorum"

Maçın ardından yayıncı kuruluşa konuşan Melnjak, "İstediğimiz gibi bir başlangıç olmadı. 2-0 geriye düştük. Tanrı'ya şükürler olsun ki bir şekilde beraberliği sağladık. Kazanabilirdik de ama 2-0'dan aldığımız 1 puandan dolayı kendimizi mutlu hissetmeliyiz" dedi.

Rizespor'un beraberberlik golünü atan Boldrin, "Çok zor bir maç oldu. Aşağıda zorlu maçlar olabiliyor. Biz ilk yarıda kendimize olan güveni sağlayamadık ama çok iyi bir ikinci yarı çıkardık. 3.5 aydır ilk kez 11'de 90 dakika oynadım. Sonlara doğru yorulduğumu itiraf etmeyelim. 2-0'dan 2-2'ye getirdik. 1 puan kazançtır" diye konuştu.

Karadeniz ekibinin tecrübeli ismi Orhan Ovacıklı, "Geçen hafta da, bu hafta da maça başlarken sıkıntılarımız oldu. Geçen haftaya nazaran oyunu tutunmak içi çabamız vardı. İlk yarının sonundaki gol moral oldu. İkinci yarı çok çalıştık 2-2'yi bulduk. Birkaç pozisyon bulduk ama değerlendiremedik. 2-0'dan 2-2'yi yakalamak önemliydi bizim için. Ligin altı karıştı. Böyle bir sezon hatırlamıyorum. Her pozisyon, her gol, her puan önemli. Hatalarımız üzerine çalışacağız. Konyaspor da istediği sonuçları alamadı, kötü oynamıyorlar. İzleyenler için keyifli bir maç olacaktır ama bizim için zor olacak. 4-5 günümüz var önümüzde hazırlanmak için" ifadesini kullandı.

Yasal uyarı: Bu haber Ajansspor.com tarafından yazılmıştır, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

Nefes almasına izin vermedi golü attı