"Bundan sonra gerçekçi hedef lig"

14.03.2015 18:08 - Son Güncelleme -
"Bundan sonra gerçekçi hedef lig"

Derbinin ardından düzenlenen basın toplantısında mücadeleyi değerlendiren Ataman, ağır atmosferde karşılaşmaya iyi başladıklarını, oyunun kontrolünü ikili oyunlarla ellerine geçirdiklerini ifade etti. 

Sinan Güler ve Carter'ın potaya dalışlarıyla maç boyunca üstünlüğü devam ettirdiklerini anlatan Ataman, sakatlanarak hastaneye kaldırılan Kerem Gönlüm'ün oynadığı bölümde takıma çok faydalı olduğunu dile getirerek şöyle konuştu:
"Kerem Gönlüm çok önemli bir olay atlattı. Neyse ki hem bizim doktorlarımız hem de Beşiktaş Doktoru Ayhan Optur'un müdahaleleriyle kendine geldi ve hastaneye götürüldü. İyiymiş, ona da geçmiş olsun diliyorum. Kerem'i de kaybedince uzun rotasyonunda ciddi sıkıntı çekmeye başladık. İkinci devre Beşiktaş da doğru bir şekilde Amstrong'un üzerinden oynadı, orada sıkıntı çektik"

Hücumda bazı oyunculardan verim alamadıklarını kaydeden Ataman, "Ender Arslan sakatlıktan sonra çok verimsiz bir hücum performansı sergiledi. Normal oyununu oynasa çok daha önce maçı kopartabilirdik. Bizim açımızdan önemli bir galibiyet. Çok eksiklerimize rağmen üst üste ligde iki derbi maçı kazandık. Bizim için bundan sonra gerçekçi hedef lig. Ligde yukarı doğru tırmanmaya çalışacağız" şeklinde konuştu. 

Galatasaray Liv Hospital oyuncusu Sinan Güler ise maç boyunca akıllı oynadıklarını, top kayıplarına ve kaçırdıkları şutlara rağmen sabırlı oynayıp kazandıklarını söyledi. 

Topa kafa atan koyun

news Image

5 saniye sonra yeni habere geçilecek
keyboard_arrow_up