AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Bursaspor’un genç yıldızı neden Galatasaray’ın doktoruna gitti? Sebebini açıkladı

İlk Yayınlanma : 01 May 2021 - 16:13 / Son Güncelleme : 01 May 2021 - 16:16

TFF 1. Lig’de Bursaspor forması giyen ve transferin gözdesi haline gelen İsmail Çokçalış, ameliyatı için Galatasaray Kulüp Doktoru Yener İnce’ye gitmesinin ardından çıkan söylentilere açıklık getirdi.

Bursaspor’un genç yıldızı neden Galatasaray’ın doktoruna gitti? Sebebini açıkladı

AJANSSPOR-HABER

 

Bursaspor'da geçirdiği sakatlık sebebiyle 6 ay sahalardan uzak kalacak olan İsmail Çokçalış, Galatasaray kulüp doktoru Yener İnce’ye ameliyat olması ile ilgili çıkan söylentilere cevap verdi.

 

Altay maçında çapraz bağları koptu

TFF 1. Lig ekiplerinden Bursaspor’un, Altay maçında sakatlanan ve çapraz bağları kopan İsmail Çokçalış’ın Galatasaray doktorlarına gitmesi camiada tepkiye neden olmuştu. Genç futbolcu, konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklamada bulundu. Çokçalış, şunları söyledi:

 

Başkan Erkan Kamat izin verdi 

"Hakkımda çıkan dedikodular için bir açıklama yapmak istedim. Başkanımız Erkan Kamat ile ameliyat öncesi ameliyat programlarını yaparken bana 'senin sağlığın bizim için her şeyden önemli istediğin yerde ameliyat olabilirsin' dedi ve istediğim yerde ameliyat olabileceğime dair arkamda durdu. 

'Karar vermem kolay olmadı'

Bu süre zarfı içerisinde karar vermek çok kolay olmadı. Galatasaray Kulübü Doktoru olduğu için değil, sağlığımı düşündüğüm için böyle bir karar verdim. Başkanımız gerek masraflar gerek ihtiyaçlarım konularında yanımda durdu. Kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum.”