Büyük sır ortaya çıktı!

Geçtiğimiz günlerde Vodafone Arena'yı gezen Rahmi Koç'un Şenol Güneş'e mektup yazdığı ortaya çıktı.
12 Mart 2016 11:23- Son Güncelleme - 12 Mart 2016 11:23
Google news abonelik
Büyük sır ortaya çıktı!

Sevdiği ve değer verdiği insanlara yazdığı mektuplarla bilinen işadamı Rahmi Koç'un Beşiktaş'ta göreve geldikten sonra teknik direktör Şenol Güneş'e de mektup yazdığı ortaya çıktı. Daha önce Onursal Başkan Süleyman Seba'ya mektuplar yazan Koç'un Şenol Güneş'e de mektup yolladığı, Vodafone Arena'da önceki gün gerçekleşen buluşmada ortaya çıktı. Güneş, Koç'a "Taziye ziyaretimde konuşma fırsatı bulamadım. Nazik mektubunuz beni çok mutlu etti. Sizi en kısa zamanda ziyaret edip sohbet etmek arzusundayım" dedi. 

BİZİ ÇOK MUTLU EDİYORSUNUZ 
Rahmi Koç'un mektubunda tecrübeli çalıştırıcı için şu ifadeleri kullandığı öğrenildi: "Türk sporuna katkılarınız, Milli Takıma kazandırdıklarınız bizleri çok mutlu ediyor. Sizin gibi duyarlı, bilgili ve duruşu olan dürüst bir ismin Beşiktaş'ın teknik direktörü olmasından son derece mutluyum. Beşiktaş'ı özlediği, beklediği başarılara, şampiyonluklara ulaştıracağınıza inanıyor, başarılar diliyorum." 

SEBA'YA DA MEKTUP
Rahmi Koç, Süleyman Seba'ya 1991 yılında yazdığı mektupta, 2-0 geriye düştükleri G.Saray derbisini 3-2 kazanmalarından duyduğu memnuniyeti dile getirmiş, ayrıca 1943 yılında 3-1 mağlup durumdayken 4-3 alınan F.Bahçe derbisini hatırlatmıştı. (Sabah)

Arda Turan, Galatasaray taraftarının tepkilerine cevap verdi! İşte o anlar