","articleBody": "Eski İspanyol kaleci Santiago Canizares'in kanserle mücadele eden beş yaşındaki oğlu Santi, hayatını kaybetti. Canizares, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Oğlum Santi yaşamını yitirdi. Sizden aldığım tüm destek ve sevgiye teşekkür etmek için bu haberi veren kişi ben olmalıydım. Sevgiyle kuşatılmış ve bizimle olduğu beş yılda misyonunu anlamış bir şekilde hayatını kaybetti. ifadelerini kullandı.Canizares'in eşi Mayte Garcia da Santi'nin kumsalda oynarken çekilmiş bir fotoğrafını paylaşarak, Aşkım, hayatım, meleğim... Bana öğrettiğin her şey ve bana bıraktığın huzur için teşekkür ederim. Senin için nefes alacak ve yaşayacağım. Her zaman benimlesin. Seni seviyorum. diye yazdı. Vefat haberinin ardından İspanyol ekipleri Real Madrid, Barcelona ve Valencia'nın da aralarında yer aldığı kulüpler, Canizares'e başsağlığı diledi. Real Madrid'de forma giyen Sergio Ramos da mesajında, Bir baba için en büyük acı. Tüm sevgim sana ve ailene. Futbol seninle. Güçlü dur. ifadelerine yer verdi. 48 yaşındaki ‏Canizares, geçen sene temmuz ayında dört çocuğundan biri olan Santi'nin hasta olduğunu duyurmuştu. Real Madrid, Valencia ve Celta Vigo'da oynayan Canizares, 2008'de futbolu bıraktıktan sonra televizyon yorumcusu olmuştu. Mi amor, mi vida, mi ángel, gracias por todo lo que me has enseñado y por La Paz que me dejas! Respiraré y viviré por ti. Siempre conmigo. TE AMO Mayte Garcia (@maytegarsal)'in paylaştığı bir gönderi (Mar 23, 2018 at 5:13öö PDT)","author": {"@type": "Thing","name": "Ajansspor.com"},"publisher": {"@type": "Organization","name":"Ajansspor.com","logo": {"@type": "ImageObject","url": "https://ajansspor.com/assets/images/lineLogo.png","width": 200,"height": 41}}}, breadcrumbSchema: {"@context": "https://schema.org","@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": "{\"@context\": \"https://schema.org\",\"@type\": \"BreadcrumbList\", \"itemListElement\": [{\"@type\":\"ListItem\",\"position\":1,\"item\":{\"@id\":\"https://ajansspor.com/\",\"name\":\"Ajansspor.com\"}},{\"@type\":\"ListItem\",\"position\":2,\"item\":{\"@id\":\"https://ajansspor.com/kategori/16/futbol\",\"name\":\"Futbol\"}},{\"@type\":\"ListItem\",\"position\":3,\"item\":{\"@id\":\"https://ajansspor.com/haber/canizaresin-aci-gunu-225884\",\"name\":\"Canizares'in acı günü\"}}]}"};
AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Canizares'in acı günü

İlk Yayınlanma : 23 Mar 2018 - 17:02 / Son Güncelleme : 23 Mar 2018 - 17:02

Eski İspanyol kaleci Santiago Canizares'in kanserle mücadele eden beş yaşındaki oğlu Santi, hayatını kaybetti. 

Canizares, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Oğlum Santi yaşamını yitirdi. Sizden aldığım tüm destek ve sevgiye teşekkür etmek için bu haberi veren kişi ben olmalıydım. Sevgiyle kuşatılmış ve bizimle olduğu beş yılda misyonunu anlamış bir şekilde hayatını kaybetti." ifadelerini kullandı.

Canizares'in eşi Mayte Garcia da Santi'nin kumsalda oynarken çekilmiş bir fotoğrafını paylaşarak, "Aşkım, hayatım, meleğim... Bana öğrettiğin her şey ve bana bıraktığın huzur için teşekkür ederim. Senin için nefes alacak ve yaşayacağım. Her zaman benimlesin. Seni seviyorum." diye yazdı. 

Vefat haberinin ardından İspanyol ekipleri Real Madrid, Barcelona ve Valencia'nın da aralarında yer aldığı kulüpler, Canizares'e başsağlığı diledi. 

Real Madrid'de forma giyen Sergio Ramos da mesajında, "Bir baba için en büyük acı. Tüm sevgim sana ve ailene. Futbol seninle. Güçlü dur." ifadelerine yer verdi. 

48 yaşındaki ‏Canizares, geçen sene temmuz ayında dört çocuğundan biri olan Santi'nin hasta olduğunu duyurmuştu. 

Real Madrid, Valencia ve Celta Vigo'da oynayan Canizares, 2008'de futbolu bıraktıktan sonra televizyon yorumcusu olmuştu.