PSV Eindhoven - Heerenveen maçının canlı yayın bilgisi ve maç linki

Akın Ungan
07.12.2023 - 17:27 | Son Güncellenme: 07.12.2023 - 17:38

Hollanda Ligi'nde PSV Eindhoven ile Heerenveen karşılaşıyor. Tarih ve saat bilgisi ile PSV Eindhoven - Heerenveen maçının canlı izle linki haberimizde.

PSV Eindhoven - Heerenveen maçının canlı yayın bilgisi ve maç linki

AJANSSPOR HABER

Hollanda Ligi'nin 15'inci haftasında PSV Eindhoven ile Heerenveen karşı karşıya geliyor. Lider PSV, rakibi karşısında kazanarak yoluna devam etmeyi hedefliyor.

PSV Eindhoven - Heerenveen maçının tarih ve saati

PSV Eindhoven ile Heerenveen arasındaki Hollanda Ligi maçının 7 Aralık 2023 Perşembe günü, saat 20.45'te başlaması planlandı.

PSV Eindhoven - Heerenveen maçını canlı yayınlayacak kanal

PSV Eindhoven - Heerenveen maçı EXXEN ve TV 8,5'tan canlı olarak yayınlanıyor.

TV 8.5 frekansı

"Uydu Adı" kısmında 'Türksat 4A'yı seçin. Alt kısımda bulunan 'Frekans' kısmına 12346 sayısını girdikten sonra 'Polarizasyon' kısmını 'Horizontal Yatay' olarak seçin. 'Sembol' kısmına '9600' sayısını girdikten sonra 'FEC' değeri otomatik olarak seçilecektir.

Exxen platformu

Exxen, Acun Medya'nın kurucusu ve sahibi Acun Ilıcalı tarafından kurulan ve 1 Ocak 2021 itibarıyla yayın  hayatına başlayan ücretli bir dijital içerik platformudur. Platform için 1.500 kişilik bir ekip oluşturuldu. Acun Ilıcalı tarafından platformun ücretsiz seçeneğinin olmayacağı, reklamlı ve reklamsız olmak üzere ücretli iki paketin olacağı belirtildi. Platformun yıllık bütçesinin ise 900 milyon TL olacağını açıkladı.

Exxen ücreti

Kişiler aylık veya yıllık olarak üyelik yapabilirler. Aynı zamanda spor paketleri de farklı şekillerde ücretlendirilmektedir. Exxenspor aylık fiyat 119,00 TL'dir.

Table Tennis World Tour
3.6
Senin için hazırladığımız haberler