• Diğerleri

'Çekirge Oğuz' Galatasaray'ın listesinde! Transfer...

Galatasaray'da gelecek sezon için çalışmalar devam ediyor. Sarı-kırmızılıların stoper pozisyonu için kadrosuna katmak istediği isimler arasında Oğuz Yılmaz'ın olduğu gündemde. Futbolcu ile görüşüldü mü? Detaylar ve gelişmeler...
31 Mayıs 2020 17:10- Son Güncelleme - 31 Mayıs 2020 17:25
Google news abonelik

Koronavirüs salgını sebebiyle maliyeti düşük futbolculara yönelmeyi planlayan Galatasaray'ın, stoper pozisyonu için yerli bir futbolcu olduğu ve Denizlispor forması giyen Oğuz Yılmaz'ın listede olduğu gündeme geldi. Oğuz Yılmaz, Galatasaray'a mı transfer olacak? Son gelişmeler ve detaylar haberde...

Oğuz Yılmaz'ın adı Galatasaray ile anıldı

Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim'in listesinde genç bir isim daha eklendi. Fanatik'in haberine göre; Denizlispor'da oynayan Oğuz Yılmaz, sarı-kırmızılıların listesine girdi.

Denizlispor'da başarılı bir grafik çizdi

Balıkesirspor'da başarılı bir grafik ortaya koyan futbolcu, Denizlispor'da da şampiyonlık yaşadığı ve Süper Lig'de de takımının vazgeçilmezleri arasına girdi. 

Sözleşmesi ne zaman bitecek? Maliyeti var mı?

Sözleşmesi ne zaman bitecek? Maliyeti var mı?

Oğuz Yılmaz'ın sözleşmesi bu sezon sonunda bitmiş olacak. Maliyet olarak da Galatasaray'a yük olmayacak futbolcunun menajeriyle yakın zamanda temasa geçileceği iddia edildi.

Radyospor'da hedefini açıklamıştı

Daha önce Radyospor'a bir röportaj veren Oğuz Yılmaz, hedefinin uzun yıllar Süper Lig'de forma giymek olduğunu ifade etmişti. Sanatçı Oğuz Yılmaz'la olan isim benzerliği sebebiyle futbolcuya bazı arkadaşları 'Çekirge' olarak hitap ediyor. Futbolcu, biriyle tanıştığında da aynı espriyle karşı karşıya kaldığını söylüyor.

OĞUZ YILMAZ'IN RADYOSPOR'A VERDİĞİ O RÖPORTAJ İÇİN TIKLAYIN...

Oğuz Yılmaz bu sezon kaç maçta oynadı?

Bu sezon 22 maçta forma giyen futbolcu ayrıca, "Denizlispor'da oynamak güzel. Beni sağdan soldan izleyen takımların olduğunu duyuyorum" ifadelerini kullanmıştı. 

Yarım metreden öyle bir gol kaçırdı ki...