"Deniz, soyunma odasında ağlıyordu"

12.03.2016 20:32 - Son Güncelleme -
"Deniz, soyunma odasında ağlıyordu"

Sosa'nın frikik golünden önce basit bir top kaybı yaptıklarını vurgulayan Karaman, "Sosa mükemmel vuruşla golü buldu. Deniz, maçın kahramanı olabilirdi. Penaltıyı atsa, kafa vuruşu gol olsa iş farklı gidebilirdi. Beşiktaş 2-0'ı buldu ama soyunma odasına ilk yarı çok daha farklı yenik gidebilirdik" diye konuştu.

İkinci yarı golü düşünürken gol yememeyi de düşündüklerinin altını çizen Karaman, "Gol ararken rakibe çok boş alan verdik ama iyi şeyler yapmaya çalıştık. Daha erken 2-1'i bulsak iyi işler yapabilirdik. Hücum yaptık ama golü bulamadık. Tempoyu Beşiktaş iyi düşürdü. Rakibimizi tebrik ediyoruz" şeklinde görüş belirtti. 

Büyük takımlara karşı yakalanan net pozisyonları gole çevirmek zorunda olduklarını kaydeden Karaman, şöyle konuştu:
"Yarım pozisyonda Sosa frikiği gol yaptı. Penaltıyı, kafa vuruşunu Deniz Kadah ile kaçırdık. Biz de üzüntülüyüz, sporcumuz da üzüntülü. Deniz, soyunma odasında ağlıyordu. Ondan daha çok üzülen yok. Bizim futbolcularımız bundan önce olduğu gibi bundan sonra da bize hizmet edecek. Oynadığınız takım Beşiktaş, 2-0'dan geri dönmek kolay değil. Soyunma odasına 2-0 gidip, Beşiktaş'a karşı maçı çevirmek çok zor. Son dakikalarda oyun üstünlüğünü elde etmiştik. Sosa gibi bir oyuncumuz olsa bizim için çok daha farklı olabilirdi."

Derby County Frank Lampard'ı böyle duyurdu

news Image

5 saniye sonra yeni habere geçilecek
keyboard_arrow_up