"Deplasman yasağının kalkması doğru değil"

22.09.2016 13:49 - Son Güncelleme -
"Deplasman yasağının kalkması doğru değil"

Beşiktaş tribün lideri Erdal Keleş, günün koşulları nedeniyle, deplasman yasağının kalkmasını doğru bulmadığını söylerdi. 

ÜLKE KOŞULLARI NEDENİYLE DEPLASMAN YASAĞININ KALKMASI DOĞRU DEĞİL 

Radyospor'da Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu olan Keleş, "Normalde ben özgürlükçü bir insanım. Yasaklar olmasın. Herkes maça gidebilsin; ancak ülkemizin şu anda içinde bulunduğu koşullar nedeniyle deplasman yasağının kaldırılmasını doğru bulmuyorum. Alınan kararı yanlış buluyorum. Bu benim kişisel fikrim; ancak Beşiktaş taraftarının geneli, tribüne gelen taraftarın çoğunluğu böyle düşünüyor. Türkiye, çok tehlikeli olaylar atlattı. Bu koşullarda birlik önemli; ancak şu anda derbi maçlarda bunu gösterecek ortam olduğunu düşünmüyorum. Ayrıca suistimale açık olabilir bu karar" dedi.  

KÜFÜR EDİLMEYECEK 

Beşiktaş tribün gruplarının Galatasaray derbisinde küfür etmeme kararı aldığını belirten Erdal Keleş, "Ortak kararımız var. Biz zaten küfre karşıyız. Derbide Beşiktaş tribünlerinde küfür olmayacak. Beşiktaş taraftarı sadece takımına kanalize olacak ve takımını destekleyecek. Bu hep böyle olmuştur. Bizim taraftarımızın farklı bir duruşu vardır. Bunu bir kez daha göstereceğiz" şeklinde konuştu. 

Dünya Futbol tarihinin en dostane maçı

news Image

5 saniye sonra yeni habere geçilecek
keyboard_arrow_up