Derbi planı hazır!

22.09.2016 06:00 - Son Güncelleme -
Derbi planı hazır!

Riekerink, Beşiktaş'ın artı ve eksilerini alt alta yazarken buna karşı eylem planını da hazırladı.

Hollandalı teknik adam siyah-beyazlıların orta sahada uyguladığı şok prese aynı şekilde cevap verebilmek için orta sahayı dinamik şekilde kurgulamayı planlıyor. Bu yüzden Selçuk İnan'la başlayacak olsa da De Jong'u da derbiye hazırlıyor. Riekerink siyah-beyazlıların gol silahlarını kaleden uzak tutmak içinse ofsayt taktiği üzerinde durdu. Talisca'nın şutları konusunda ise defans hattını uyardı.

AYNI SİSTEMLE YOLA DEVAM
Riekerink, Beşiktaş karşısında sisteminden ödün vermeyecek. Hollandalı, cumartesi akşamı oynanacak maçta yine Bruma-Eren-Yasin üçlüsünü görevlendirecek. Orta saha ve savunmada kurgusunda da değişikliğe gitmeyecek. Orta sahada da Selçuk-Tolga ve Sneijder'den vazgeçmeyecek.

MUSLERA'YI TERCİH ETTİ
Galatasaray, Beşiktaş derbisinin hazırlıklarına bu sabah saat 10.30'da gerçekleştireceği idmanla devam edecek. Antrenman sonrası ise haftalık basın toplantısı gerçekleştirilecek. Riekerink'in 13.00'te basının karşısına kaptan Selçuk ile çıkması bekleniyordu ama dikkatlerin dağılmaması için Muslera'nın soruları yanıtlamasına karar verildi. (Fotomaç)

Marsilya taraftarı televizyonunu parçalayıp nehre attı

news Image

5 saniye sonra yeni habere geçilecek
keyboard_arrow_up