Dünya Kupası'nda madalya alamadık

11.06.2017 17:03 - Son Güncelleme -
Dünya Kupası'nda madalya alamadık

Antalya'da düzenlenen Okçuluk Dünya Kupası 2. ayak müsabakaları sona erdi. 

100. Yıl Okçuluk Tesisleri'nde 39 ülkeden 289 sporcunun katılımıyla başlayan ve 6 gün süren 2. ayak müsabakalarının son gününde, Konyaaltı Plajı'nda oluşturulan alanda final atışları yapıldı.

Organizasyon, final atışlarının ardından düzenlenen ödül töreniyle sona erdi.

Türkiye, 14 sporcuyla katıldığı 2. ayak müsabakalarını madalyasız tamamladı. 

Organizasyonda alınan sonuçlar şöyle:

Makaralı yay erkekler: 

1- Hsuan Hsiang Chen (Tayvan)

2- Steve Anderson (ABD)

3- Braden Gellenthien (ABD)

Makaralı yay kadınlar:

1- Sarah Sonnichsen (Danimarka)

2- Tanja Jensen (Danimarka)

3- Sara Lopez (Kolombiya)

Makaralı yay erkek takım:

1- Martin Damsbo - Andreas Darum - Stephan Hansen (Danimarka)

2- Steve Anderson - Braden Gellenthien - Reo Wilde (ABD)

3- Fabien Delobelle - Julien-Pierre Deloche - Dominique Genet (Fransa)

Makaralı yay kadın takım:

1- Erika Anear - Tanja Jensen - Sarah Sonnichsen (Danimarka)

2- Sara Lopez - Alejandra Usquiano - Nora Valdez (Kolombiya)

3- Irene Franchini - Viviana Spano - Marcella Tonioli (İtalya)

Makaralı yay karışık takım:

1- Stephan Hansen - Sarah Sonnichsen (Danimarka)

2- Hsuan-Hsiang Chen - Hsuan-Yi Chen (Tayvan)

3- Divya Dhayal - Abhishek Verma (Hindistan) 

Klasik yay erkekler:

1- Jean Charles Valladont (Fransa)

2- Brady Ellison (ABD)

3- David Pasqualucci (İtalya) 

Klasik yay kadınlar:

1- Ksenia Perova (Rusya)

2- Shih-Chia Lin (Tayvan)

3- Chien-Ying Le (Tayvan)

Klasik yay erkek takım:

1- Marco Galiazzo - Mauro Nespoli - David Pasqualucci (İtalya)

2- Sultan Duzelbayev - Denis Gankin - Oibek Saidiyev (Kazakistan)

3- Takaharu Furukawa - Hideki Kikuchi - Naoya Oniyama (Japonya)

Klasik yay kadın takım:

1- Ying Chien Le - Mao Chia Kikuchi - Ting Ya Tan (Tayvan)

2- Ren Hayakawa - Miki Nakamura - Tomomi Sugimoto (Japonya)

3- Michelle Kroppen - Elena Richter - Lisa Unruh (Almanya)

Klasik yay karışık takım: 

1- Mao Chia Peng - Heng Chun Wei (Tayvan)

2- Audrey Adiceom - Jean Charles Valladont (Fransa)

3- Pablo Gonzales Acha - Marin Alicia (İspanya) 

Dünya Kupası 3. ayak müsabakalarının, 18-25 Haziran'da ABD'de yapılacağı belirtildi.

Garry Rodrigues’den soyunma odasında galibiyet dansı

news Image

5 saniye sonra yeni habere geçilecek
keyboard_arrow_up