Dursun Özbek: "Hakem Performanslarının Çok İyi Olduğunu Söyleyemem"

21.09.2022 - 14:14 | Son Güncellenme: 21.09.2022 - 15:17

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Çağdaş Faktoring arasında düzenlenen sponsorluk anlaşması imza töreninde açıklamalar yaptı. İşte tüm detaylar...

Abone Ol
Okuma süresi: 2dk

AJANSSPOR-HABER

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Çağdaş Faktoring arasında düzenlenen sponsorluk anlaşması imza töreninde açıklamalarda bulundu.

"En önemlisi taraftarımız ve üyelerimiz memnun"

Özbek, "Geldiğimiz süreçten beri yapılan işlerden ben ve yönetim kurulundaki arkadaşlarımız memnunuz. En önemlisi taraftarımız ve üyelerimiz memnun. Galatasaray önemli bir spor kulübü, bizi seven arkadaşlarımızı mutlu etmek için çalışıyoruz.

"Mayıslar, Galatasaray'ındır"

Gerçekten iyi bir takım kurduk. Daha iyi sonuçlar alacağımızı umuyoruz. Mayıslar, Galatasaray'ındır. Bizim gibi spor kulüpleri, sivil toplum kuruluşları sponsorluk konusunda hassas olmalı. Sponsorluklarda esas gaye şudur; Galatasaray'ın paydaşlarına, çözüm ortaklarına, sponsorlarına vereceği birçok şey var, Galatasaray sponsorlarına her alanda imkan vermek için çalışacak.

"Hem sponsorumuz hem de Galatasaray karlı çıkacak"

Sponsorlarımızın ne kadar değerli olduklarını vurgulamak için bunları söylüyorum. Ortak etkinlikler, ortak projeler üreteceğiz. Burada hem sponsorumuz hem de Galatasaray karlı çıkacak.

"Hakem performanslarının çok iyi olduğunu söyleyemem"

Hakem performanslarını değerlendirmek sıradan bir hala geldi. Hep bir problem var. Biz de 3-4 maçımızda sıkıntı çektik. Özellikle Konyaspor maçında sıkıntı yaşadık. Hakem performanslarının çok iyi olduğunu söyleyemem. Sıkıntının TFF, kulüpler herkes farkında.

"Yusuf Demir'in çifte vatandaşlığı vardır"

Yusuf Demir bizim evladımız. Genç yaşta Avrupa futbolunun dikkatini çekmiş ve Barcelona'nın oyuncusu olmuş. Yusuf Demir'in Galatasaray'da oynaması bizim için mutluluk kaynağı. Geçen gün bir maç oynuyoruz. Esame listesine bakıyoruz; rakip takımda 2 yerli oyuncu olduğunu söyledim; fakat inceleme yapıldığında bizim İspanyol ya da İngiliz sandığımız oyuncu Türk statüsünde oynuyormuş. Başka Milli takımı seçenler ülkemizde yerli statüsünde oynadı. Kimi söylediğimi çok iyi biliyorsunuz. Yusuf Demir'in çifte vatandaşlığı vardır.

İlgini Çekebilir
ÖZEL- Yusuf Demir hem Avusturya hem Türkiye vatandaşı!
Habere Git

"Yusuf Demir bir Türk vatandaşıdır"

Yusuf Demir bir Türk vatandaşıdır. Türkçe konuşmayı bilmeyen futbolcular Türk statüsünde oynuyor. Yusuf Demir bir Türk vatandaşıdır. Annesinden dolayı çifte vatandaşlığı var. Biz diyoruz ki Yusuf Demir'i Türk Milli Takımı'na kazandıralım, kötü bir şey mi diyoruz? Bunun için elbette bazı kurallar değişmeli" dedi.

İlgini Çekebilir
Aslan, Hollandalı sol beke dünyaları verdi!
Habere Git

Senin için hazırladığımız haberler