AjanssporAjansspor uygulamasını indir

'Dursun Özbek'i bile arar olduk'

Ajansspor Editör
Orhan GLK
İlk Yayınlanma : 13 Nis 2021 - 19:01 / Son Güncelleme : 13 Nis 2021 - 21:09

Galatasaray'ın eski başkanı Dursun Özbek, Başkan Mustafa Cengiz'in GSTV'ye yaptığı çok sert açıklamalar sonrası sosyal medyada TT listesine girdi.

AJANSSPOR - HABER

Galatasaray Başkan Mustafa Cengiz'in GSTV'ye yaptığı çok sert açıklamalar sonrası, eski başkanı Dursun Özbek, sosyal medyada “TT” oldu.

Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz'in bugün GSTV'de Galatasaray futbolcularıyla alakalı 'Özellikle futbolcuların haysiyet ve şereflerini hatırlamaları gerek' ifadeleri taraftarlar tarafından tepkiye sebep oldu.

Sosyal medyadan bir çok sarı kırmızılı taraftar, eski başkan Dursun Özbek'in Mustafa Cengiz'den daha iyi olduğunu dile getirerek Özbek'i sosyal medyada “TT” yaptı.

Dursun Özbek ile 5 kupa sevinci

23 Mayıs 2015 yılına Galatasaray başkanlığına gelen Dursun Özbek, 2 yıl 8 aylık görev döneminde futbolda 5 kupa kaldırdı.

Göreve gelmesinden günler sonra 2014-2015 sezonu Süper Lig şampiyonluğunu yaşayarak, 4. yıldızın kazanılmasına şahitlik eden Özbek, futbol takımının aynı sezon Ziraat Türkiye Kupası şampiyonluğunu elde etmesinin de mutluluğunu yaşadı.

Özbek döneminde sarı-kırmızılı futbol takımı, 2016 ve 2017 yılları TFF Süper Kupa ve 2015-2016 sezonu Ziraat Türkiye Kupası şampiyonluklarının da sahibi oldu.

İşte Twitter'da yapıla bazı Mustafa Cengiz - Dursun Özbek paylaşımları: