AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Dusko Tosic Jelena Karleusa'yı yine aldattı!

İlk Yayınlanma : 29 Mar 2021 - 20:55 / Son Güncelleme : 29 Mar 2021 - 21:05

Devre arası Kasımpaşaspor'a transfer olan Dusco Tosic, ikiz kızlarının annesi Jelena'yı mayo tasarımcısı Ana Jovanovic ile bir yıldır aldattığı ortaya çıktı. Daha önce sırp fenomen Ana Korac ile aldattığı ortaya çıkan Tosic'in, yeni iddia karşısında sessizliğini korumaya devam ediyor. İşte detaylar...

Dusko Tosic Jelena Karleusa'yı yine aldattı!

AJANSSPOR - HABER

Devre arası Kasımpaşaspor'a transfer olan Dusco Tosic'in adı magazin gündemlerinden düşmüyor. 

Takvim'in haberine göre Tosic'in geçtiğimiz yıl ikiz kızlarının annesi Jelena'yı sırp fenomen Ana Korac ile aldatmasından sonra şimdi de mayo tasarımcısı Ana Jovanovic ile bir yıldır aldattığı idda ediliyor.

1 yıldır Tosic'le gizli saklı aşk yaşayan Ana ile Jelena da bugüne kadar çok sıkı dosttu.

Hatta Jelena, arkadaşının mayolarını giyip pozlar verip ona destek oluyordu.

Ancak bu iddialar sonrası ikilinin dostluğunun bittiği de öğrenildi.

Jelena, birçok kadının Tosic'e sürekli mesaj attığını ancak ünlü futbolcunun bu mesajlara cevap vermediğini söyleyerek de ihanet iddialarına inanmadığını ve eşine güvendiğini söylemişti.

Daha önce karşılıklı aldatma ortaya çıkmıştı

Daha önce Hırvat ve Sırp basınındaki haberlerde; Beşiktaşlı Adem Ljajic'in eski sevgilisi Sofija Milosevic, bir dönem siyah-beyazlı takımda forma giyen Dusko Tosic'le flört etmeye başlamıştı. Bu flörtü öğrenen Tosic'in şarkıcı eşi Jelena Karleusa, ortalığı ayağa kaldırmıştı. Ancak bir süre sonra Tosic, Jelena'nın telefonunda Ognjen Vranjes ile mesajlarını yakalamıştı. Vranjes'i arayıp tehdit eden Tosic, aynı sertlikle karşılık görmüştü. Hatta Jelena Karleusa ve Ognjen Vranjes'in FaceTime görüşmesi internete sızdırılmıştı.