Efe Güven: "Gerçekten kazanmak için çok efor sarf ettiğimiz bir maç oldu"

27.02.2019 22:56 - Son Güncelleme -
Efe Güven: "Gerçekten kazanmak için çok efor sarf ettiğimiz bir maç oldu"

Şanlıurfa’da Galatasaray ile Fenerbahçe arasında oynanan Kadınlar Türkiye Kupası çeyrek final karşılaşmasının ardından takımların başantrenörleri ile oyuncular açıklama yaptı.

Mücadele sonrası düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Galatasaray Başantrenörü Efe Güven, maçla ilgili söyleyeceği çok şey olduğunu fakat konuştuklarında ceza aldıklarını belirterek, ”Burada insanların hayatları var. Burada insanlar mücadele ediyorlar. Birazcık daha dikkatli insanları seçersek daha güzel müsabakalar olabilir diye düşünüyorum. Bir de maç içerisinde anlamadığım bir mola oldu. Bunun değerlendirmesini de basketbol camiasına bırakıyorum” dedi.

Maçı kazanmak için ellerinden geleni yaptıklarını söyleyen Galatasaraylı oyuncu Şerife Alperi Onar ise, ”Gerçekten kazanmak için çok efor sarf ettiğimiz bir maç oldu. Elimizden geleni yapmaya çalıştık ama çok boş atış kaçırdık ve bir türlü maçın içine giremedik. O yüzden çok üzgünüz. Bütün arkadaşlarımı da mücadelelerinden dolayı tebrik ediyorum. Karşı takımı da tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

Quaresma’nın oğlu Ricky’den mükemmel frikik golü

news Image

5 saniye sonra yeni habere geçilecek
keyboard_arrow_up