• Diğerleri

Emekli maaşı ne zaman yatacak? Temmuz 2020 emekli ve memur zammı ne kadar olur?

Emekli ve memur maaş zammı için araştırmalar, Temmuz ayının başlaması ile birlikte artmaya başladı. Milyonlarca memur ve emekli Temmuz ayında maaşlarına yapılacak zammı merak ediyor. İşte 2020 memur ve emekli maaş zammı ile ilgili detaylar...
1 Temmuz 2020 23:54- Son Güncelleme - 1 Temmuz 2020 23:54
Google news abonelik
Emekli maaşı ne zaman yatacak? Temmuz 2020 emekli ve memur zammı ne kadar olur?

Memur ve emekli maaşı zam oranı ne zaman belli olacak? Memur ve emekli maaş zammı ne kadar olacak? soruları milyonlarca vatandaşın gündeminde. Ocak ve Temmuz aylarında olmak üzere yılda 2 kez yapılan memur ve emekli maaşlarında en belirleyici rol enflasyon rakamlarında. Temmuz 2020 memur ve emekli maaş zammına dair detaylar haberimizde.

EMEKLİ VE MEMUR MAAŞ ZAMMI NE ZAMAN AÇIKLANIR? TEMMUZ 2020

Emekli ve memur maaş zammı 3 Temmuz saat 10.00'da açıklanacak Haziran ayı enflasyon rakamlarının açıklanması ile belli olacak.

MEMUR VE EMEKLİ MEMUR MAAŞ ZAMMI NE KADAR OLACAK?

Memur ve emekli maaşlarına yapılacak zam, son 6 ayın enflasyon rakamlarına göre belirleniyor. Yani Ocak ayından Haziran ayına kadarki aylık enflasyon rakamları emekli ve memur maaş zammını doğrudan etkiliyor. Dolayısıyla "emekli ve memur maaş zammı ne kadar olur?" sorusunun yanıtı Haziran ayı enflasyon rakamlarının açıklanması ile belli olacak.

Tuncay Şanlı'nın Premier Lig'de attığı en güzel goller