Emre Güral gol krallığı yarışında avantajlı gördüğü ismi açıkladı!

13 Şubat 2018 15:34- Son Güncelleme - 13 Şubat 2018 15:34
Google news abonelik

Antalyaspor'un başarılı forvet oyuncusu Emre Güral, 3-0 kaybedilen Galatasaray maçı sonunda açıklamalarda bulundu. Radyospor'da yayınlanan Spor Kazanı programında konuşan Özgür Sancar'a konuşan Emre Güral şunları ifade etti

'Erken goller yedik'

"Galatasaray'ın rakiplerinin de puan kaybetmesi ile daha çok motive olacağını biliyorduk. Geçen haftada Sivasspor karşısında kaybetmişlerdi. Tabii Galatasaray karşısında deplasmanda 20 dakikada 3 gol yiyince zor oluyor. Futbolda pes etmemek lazım gol atmaya çalıştık ama deplasmanda Galatasaray karşısında oynuyorsunuz tabii bu durum sizi demoralize eder"

'Bu maçı unutmamız lazım'

"Artık bu maçı kafamızda silip bu hafta içi Kayserispor'a iyi hazırlanmamız lazım. Biz her maçı kazanmak isteriz. Nerede oynarsak oynayalım kazanmak için çıkıyoruz."

'Bizim takımımız iyi takım, bu işin içinden yine biz çıkacağız'

"Sahaya çıkınca farklı senaryolar olur, bireysel hatalar olabilir. Bunlarda takılı kalmamak lazım. Onların evinde oynadık tabii 20 dakikada 3 gol yemek kimse istemez. Bizim takımımız iyi takım, bu işin içinden yine biz çıkacağız"

'Gomis çok iyi bir takım oyuncusu'

"Gomis çok iyi bir forvet olduğunu herkes biliyor. Çok iyi bir takım oyuncusu ceza sahası içinde iyi vuruşları olan bir oyuncu. İlk golde mesela bekletmeden vurdu temiz bir vuruş yaptı."

'Burak Yılmaz gol krallığı yarışında avantajlı'

"Gol krallığı yarışında benim öngörüm Burak Yılmaz'ın çok büyük bir avantajı var. Trabzonspor'da ona göre oynanıyor. Çok iyi bir golcü olarak bunları gole çeviriyor. Maç boyunca 5 pozisyona girdiği zaman en az 2 tanesini atar. Bence gol kralı Burak ağabey olur. Gomis'te çok iyi bir forvet. Bu iki oyuncu arasında yarış geçer"