Emre Güral'dan Eto'o sözleri! 'Bizdeki oyuncuların hepsi karakterli...'

10 Nisan 2018 16:07- Son Güncelleme - 10 Nisan 2018 16:07
Google news abonelik

Antalyaspor'un başarılı oyuncusu Emre Güral, son oalrak kazanılan Karabükspor ve maçı gelecek hafta oynanacak Atiker Konyaspor maçı öncesi flaş açıklamalarda bulundu. Radyospor'da yayınlanan Spor Kazanı programında Özgür Sancar'a konuşan Güral şunları ifade etti.

'Hamza hoca takımı iyi hazırladı'

"Çok önemli maçlar oynadık ve 3'te 3 yaptık, bizim için iyi bir moral oldu. Leonardo Dünya'da tanınan bir hocaydı fakat ligi tanımıyordu. Futbolda var böyle şeyler o gidince Hamza hoca geldi zaten ligde başarısı olan bir hoca. Bizi iyi hazırladılar ve şimdi meyveleri toplamaya başladık"

'Bizim takımdaki oyuncuların hepsi karakterli oyuncular'

"Beni Eto'o aramadı ve konuyu açıkcası bilmiyorum tam olarak kim olursa olsun öyle konularla bizim takımda muhatap olmaz. Bu hafta önemli bir maçımız var, hepsi karakterli oyuncular bu maçın önemini iyi biliyoruz bu hafta çok çalışacağız. Konyaspor'da kaliteli bir takım bizde iyi hazırlanacağız. Ben böyle bir şey yapmaz diyorum ama tüm ekip böyle bir şey olsa bile böyle şeyleri kafaya takmaz. Bizim oyuncuların hepsi tecrübeli oyuncular. Sahada %100 performans verip kazanmaya çalışacağız"

'Öncelikle önümüzde Konyaspor maçı var ona hazırlanmamız lazım sonra Fenerbahçe...'

"Konyaspor maçından sonra Fenerbahçe maçı var. Şampiyonluk yarışı yapıyorlar. Ben Eskişehirspor'da oynarken çok kritik bir maçta gol atmıştı 1-1 bitmişti. Fenerbahçe liderliğe kaptırmıştı. Sanırım Galatasaray şampiyon olmuştu. Fakat öncelikle önümüzde Konyaspor maçı var ona hazırlanmamız lazım sonra Fenerbahçe maçına bakacağız"