"Er ya da geç hedefe ulaşacağız"

TFF 1. Lig'de mücadele eden Giresunspor, Süper Lig'e yükselmek istiyor. Play-Off mücadelesi veren Giresunspor'u çalıştıran Hakan Kutlu, hedeflerini anlattı.
22 Haziran 2020 12:59- Son Güncelleme - 22 Haziran 2020 12:59
Google news abonelik
"Er ya da geç hedefe ulaşacağız"

TFF 1. Lig'de mücadele eden Giresunspor Teknik Direktörü Hakan Kutlu, Adanaspor ile oynadıkları maçta takımının performansından memnun olduğunu söyledi. Kutlu, Giresunspor'un er ya da geç Süper Lig'e çıkacağına inanıyor.

Hakan Kutlu: "Takımın verdiği reaksiyon için memnunum"

Yazılı bir açıklama yapan Hakan Kutlu, "Koronavirüs pandemisi nedeniyle verilen 3 aylık aranın ardından ilk maçımızı Adanaspor’a karşı oynadık ve geriye düştüğümüz maçta oyuncularımızın inancı ve gayretiyle galip gelmeyi başardık. Takımımızın oyun içinde göstermiş olduğu kazanma arzusu ve yediğimiz golün ardından verdikleri reaksiyondan son derece memnunum" ifadelerini kullandı.

"Bu şehir, er ya da geç hak ettiği yere ulaşacak"

Kutlu, takıma desteklerinden dolayı ilin mülki amirlerine teşekkür ederek "Şehrimizde göreve başlar başlamaz stadımıza gelen valimiz Enver Ünlü’nün takımımıza vermiş olduğu destek bizim için çok değerli, Giresun şehri için de bunun büyük bir şans olduğunu düşünüyorum. Bu zamana kadar bizlere desteğini esirgemeyen Belediye Başkanımız Sayın Aytekin Şenlikoğlu’na ve bizleri yalnız bırakmayan Giresun Emniyet Müdürümüz Sayın Fahri Aktaş, Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Sayın Hasan Bulut’a teşekkür ederim. Şehrimizde başta şehrin mülki amirleri olmak üzere kulüp başkanımız, yönetim kurulumuz, taraftarlarımız ve bizler bu birlikteliğin devamı sağlarsak eğer bu şehir er ya da geç hak ettiği yere ulaşacaktır" diye konuştu.