Mehmet Cibara: "Erdem Timur 15 aydır varını yoğunu ortaya koyuyor"

İsa Kethüda
25.09.2023 - 17:02 | Son Güncellenme: 25.09.2023 - 17:24

Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Cibara gündeme dair önemli açıklamalar yaptı. Cibara, Erdem Timur'un 15 aydır varını yoğunu ortaya koyduğunu söyledi.

Mehmet Cibara: "Erdem Timur 15 aydır varını yoğunu ortaya koyuyor"

AJANSSPOR-HABER

Trendyol Süper Lig ekiplerinden Galatasaray yönetim kurulu üyesi Mehmet Cibara önemli açıklamalarda bulundu.

"Bazı sorunlar var, ancak hepsinin üstesinden geleceğiz"

Radyospor'da Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu olan Cibara, "Basketbol ve voleybolda olimpiyatlar nedeniyle sezon etken başlıyor; bunun yarattığı bazı sorunlar var; ancak hepsinin üstesinden geleceğiz. 

"Futbolda da çok iyi gidiyoruz"

Biraz sıkışık bir sezon olacak; ama iyi olacağız. Futbolda da çok iyi gidiyoruz. Gördüğüm kadarıyla adaptasyon süreci biraz vakit oluyor; ama 1 ay sonra herkes form tutacak" dedi. 

İlgini Çekebilir
Galatasaray maçı öncesi flaş ayrılık! Görevi bıraktı
Habere Git

"Levent Yaz, Galatasaray için çok önemli bir değerdir"

Yönetim kurulu üyeliğinden istifa ettiğini açıklayan Levent Yaz'ın istifa gerekçesiyle de ilgili açıklama yapan Mehmet Cibara, ''Levent Yaz ile aynı odayı paylaşıyorduk. Kendisi Galatasaray için çok önemli bir değerdir. Çok dürüst, çok çalışkandır. Konuşmasını çok iyi bilen bir kardeşimdir. 

"Erdem Timur bilançolarla ilgili bir açıklama yapmadı"

Ayrılma gerekçesiyle ilgili başkanımız Dursun Özbek bir açıklama yapacak. Zaten yakında genel kurulumuz olacak. Bu konular konuşulacak. Erden Timur'un malî bilançolarla ilgili açıklama yaptığından bahsediliyor; ama ben geçen divan kurulu toplantısında Kemerburgaz'daydım Erdem Timur bilançolarla ilgili bir açıklama yapmadı.

"Erden Timur son 15 aydır varını yoğunu ortaya koyuyor"

Erden Timur son 15 aydır varını yoğunu ortaya koyan, çok çalışan, büyük fedekârlık yapan bir yönetici. Biz de atanmış ya da seçilmiş yönetici ayrımı yapılmaz" şeklinde konuştu. 

Bilindiği üzere, Galatasaray yönetim kurulundan istifa eden Levent Yaz, geçtiğimiz günlerde yapmış olduğu açıklamada, Erden Timur'u eleştirmişti. Yaz'ın açıklamalarını okumak için tıklayın.

İlgini Çekebilir
İstifa eden Levent Yaz konuştu, oklar Erden Timur'a!
Habere Git

Mehmet Cibara, Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi grubundan çıkacağına inandığını sözlerine ekledi. 

bu haber için yapılan yorumlar
Senin için hazırladığımız haberler