AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Eski NBA yıldızı Türk striptizcilerle parti yaptı!

İlk Yayınlanma : 04 Nis 2021 - 15:33 / Son Güncelleme : 04 Nis 2021 - 15:45

Magazin haberleri... Bir dönem Boston Celtics formasıyla NBA'de harikalar yaratan Paul Pierce, sosyal medya hesabından yaptığı bir yayından ötürü işini kaybetti. Evli olmasına karşın sosyal medyada Türk striptizcilerle canlı yayın açıp; uyuşturucu tüketmesinden ötürü ESPN, Paul Pierce ile olan ilişiğini kesti. Amerikan kamuoyunda Pierce karşıtı yorumlar çığ gibi büyüyor. İşte detaylar...

Eski NBA yıldızı Türk striptizcilerle parti yaptı!

AJANSSPOR - MAGAZİN

1998 yılından 2013 yılına kadar tam 15 yıl süreyle Boston Celtics'in formasını giyip; bu ekibin efsanevi isimlerinden biri haline gelen Paul Pierce, sosyal medya hesabından başlattığı bir canlı yayından ötürü topa tutuldu. Aralarında Türk striptizcilerin de olduğu canlı yayında, Kovid-19 önlemlerinin hiç olmaması ve Pierce'in uyuşturucu madde tüketmesi hayranlarını endişelendirdi. Pierce'e bir takipçisi, "Peki eşin ne diyor bu işe?" sorusunu da yöneltti ancak emekli basketbolcu oralı olmadı. 

ESPN, Pierce'in işine son verdi

NBA yıldızı Paul Pierce'in beklenmedik canlı yayını sadece takipçilerini değil, çalıştığı yeri de hayal kırıklığına uğrattı. ESPN çatısı altında NBA programı yorumculuğu yapan Paul Pierce, ilk olarak işini kaybettiğini öğrendi. Şirketten yapılan yazılı açıklamada, Pierce'le olan iş mutabakatının sonlandırıldığı belirtildi.

Türk striptizcilerle parti yaptı

Canlı yayın sırasında bir striptizci ile konuşan Pierce, yayın yaptığı kişinin Türk olduğunu takipçilerine aktardı. Yayından ötürü Pierce'e tepkiler çığ gibi büyüdü. Her gün binlerce kişinin Kovid-19'a yakalandığı Amerika'da bu şekilde bir parti yapılması eleştirilerin odağında yer aldı. 

Boston Celtics formasını emekliye ayırmıştı

Tam 15 yıl boyunca NBA ekibi Boston Celtics için mücadele eden Pierce, 2013'te ekipten ayrıldığında her zaman giydiği 34 numaralı forması da emekliye ayrılmıştı. Emekli basketbolcunun bu canlı yayınından sonra Boston Celtics'in ne tür bir hamlede bulunacağı merak konusu haline geldi.