Eski yöneticiden, Ali Koç ve Kocaman hakkında flaş iddia!

18 Mart 2017 22:41- Son Güncelleme - 18 Mart 2017 22:41
Google news abonelik
Eski yöneticiden, Ali Koç ve Kocaman hakkında flaş iddia!

AJANSSPOR ÖZEL- Fenerbahçe Kulubü'nün eski yöneticilerinden Hulusi Belgü, Radyospor'da yayınlanan Gece Maçı programında Can Küçükyıldırım ve Vedat Parlak'a konuştu.

"TEK ÇIKAR YOL YÖNETİMİN DEĞİŞMESİ"

"Fenerbahçe hiçbir şekilde umut vermiyor. Hatalar şu anda açıkça göze çarpıyor. Tek çıkar yol yönetimin değişmesi. Gün içerisinde sosyal medyada anket yaptım, 3000 kişi yönetim değişmeli yanıtını verdi. Aykut Kocaman'ın da gündemi değiştirmek için getirileceğini düşünüyorum. Bedava maç seyredenler olumsuz olaylarda kombinesini almış insanların üzerine salınıyor. Bu olaylara gerekli önlemler alınmıyor. Son karşılaşmada istifa diye bağıranlar dışarı çıkarıldı. Bu tip olaylar Fenerbahçe yönetiminin daha önce yaptığı olaylar"

"FENERBAHÇE'NİN KADERİ ALİ KOÇ, KOCAMAN GELMEZ"

"Bence şu anda önemli olan yönetimin hoca arayışından çok yönetimin genel kurul yapıp gitmesi. Advocaat normalde başarılı fakat Fenerbahçe'de yapamadı. Aykut Kocaman'ın ben Fenerbahçe'ye geleceğini düşünmüyorum. Önümüzdeki yıllarda Fenerbahçe'de başkanlık yapacak kapasitede birisi ben Aziz Yıldırım döneminde bir daha Sarı-Lacivertli kulübe geleceğini düşünmüyorum. Fenerbahçe'nin şu anda kaderi Ali Koç'tur. Suçlu her zaman oyuncu, medya hocadır Aziz Yıldırım ve yönetim suçlu değil. Ali Koç şu anda aktif olarak görev almıyor, Aziz Yıldırım Ali Koç'a ne 2018 de ne 2021 de gel sen başkanlığa aday ol demeyecek. Bu koltukta ne var daha anlamış değilim"

YASAL UYARI: Bu haber Ajansspor.com tarafından yazılmıştır. Kaynak gösterilmeden kullanılmaz.