AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Fadime Arslan'ın şüpheli ölümü Müge Anlı'nın radarında

İlk Yayınlanma : 06 Nis 2021 - 17:29 / Son Güncelleme : 06 Nis 2021 - 17:41

Gündüz kuşağının en çok izlenen programlarından Müge Anlı ile Tatlı Sert'te son derece gizemli bir konu ele alındı. Fadime Arslan'ın şüpheli ölümünün perde arkası gündeme oturdu. İşte detaylar...

Fadime Arslan'ın şüpheli ölümü Müge Anlı'nın radarında

Müge Anlı'nın yıllardır hazırlayıp sunduğu "Müge Anlı ile Tatlı Sert" programında son derece ilginç bir gelişme yaşandı. Yaklaşık 6 aydır gelini tarafından bakımı yapılan Fadime Arslan, 11 Mart'ta hayatını kaybetmişti. 9 çocuğu, 25 torunu olan kadının çocukları ve torunları, Arslan'ın vücudunda morluklar olduğunu iddia ederek konuyu Müge Anlı'ya taşıdı. Müge Anlı'nın, rahmetli Fadime Arslan'ın torunlarıyla irtibata geçmesi üzerine, Arslan'ın ölümündeki gizem açığa çıktı. 

Fadime Arslan öldürüldü mü?

Yaklaşık 6 aydır evde bakımı yapılan Fadime Arslan'ın ölümüne dair ilk detaylar, torunu ve çocukları tarafından anlatıldı. Arslan'ın çocukları, Müge Anlı'nın yayınına katılım sağlayarak; çeşitli tarihlerde çekilmiş görüntüleri kanıt olarak ileri sürdü. İlgili görüntülerde Fadime Arslan, 40 yıllık gelini F.A tarafınca dayak yiyor, şiddete maruz kalıyordu. Bu görüntüler, Arslan'ın gelini ve çocukları tarafından çekilmişti. İddiaların yaygınlaşması nedeniyle Arslan'ın öldürüldüğü iddiası daha da kuvvetlendi. 

Manisa Selendi ilçesinde şüpheli ölüm...

Manisa'nın Selendi ilçesine bağlı Rahmanlar Köyü'nde yaşayan Fadime Arslan, 6 ay gelininde bakımı yapıldıktan sonra 11 Mart tarihinde vefat edip Rahmanlar Mahalle Mezarlığı'nda defnedilmişti. Bugün, Arslan'ın ölümüne ilişkin konuşan F.A., kayınvalidesine şiddet uyguladığını itiraf etti.

"Altına yapıyordu..."

Kayınvalidesine neden şiddet uygulandığı sorulduğunda, "Altına yapıyordu, sinir hastasıyım." şeklinde konuştu. Görüntüleri çeken F.A.'nın gelini Fidan Arslan, aynı kişi tarafından şiddet gördüğünü ve artık dayanamayıp, yaşlı kadının şiddet gördüğü anların videosunu çektiğini söyledi.