Fatih Terim: "Gitmek isteyen kim varsa... ''

Son dakika spor haberleri... Galatasaray'da Fatih Terim, Rangers mağlubiyetini değerlendirdi. Cimbom, Rangers'a deplasmanda 2-1 mağlup olarak UEFA Avrupa Ligi'ne veda ettim. Terim, bu karşılaşmaya, transfer gündemine ve diğer konulara maç sonu açıklamalarında değindi. İşte detaylar...
2 Ekim 2020 00:34- Son Güncelleme - 2 Ekim 2020 00:40
Google news abonelik

Galatasaray, UEFA Avrupa Ligi playoff turunda Rangers'a deplasmanda 2-1 mağlup oldu ve Avrupa'ya veda etti.

Karşılaşmanın ardından konuşan Fatih Terim, "Maalesef hiç yapmadığımız hatayı 50-60 arası yaptık. Sonra golü bulduk ama olmadı. Ardından başka bir oyuna geçtik, onu da çok iyi oynayamadık" dedi. 

İlk yarıda daha iyi oynadıklarını vurgulayan tecrübeli çalıştırıcı, "Özellikle ilk yarı çok iyi top oynadığımızı düşünüyorum. İlk yarıda 5-10 dakika haricinde oyunu kontrol eden bir Galatasaray vardı" şeklinde konuştu.

'Gitmek isteyen kim varsa...'

Galatasaray'ın transfer gündemine dair konuşan Terim, "Özellikle satma konusunda becerikli olamadığımız çok açık, bunu söyleyince alınıyorlar bazıları ama bu çok açık. Gitmek isteyen kim varsa... Burası Galatasaray. 4 'ühazırlık desek 10 maç geride kaldı. 2 aydır çalışıyoruz. Kiralık ne kadar mantıklı... Satın alamayacağımıza göre, bence Ocak ayına kadar ona göre davranabiliriz" ifadelerini kullandı.

Belhanda Galatasaray'dan ayrılacak mı?

Belhanda Galatasaray'dan ayrılacak mı?

Fatih Terim, Faslı futbolcunun sarı - kırmızılı takımdaki geleceğine dair konuşarak sözlerini noktaladı:

"Belhanda eğer gitmek istiyorsa yapacak bir şey yok. Belhanda'nın bildiği bir şey vardır, zaten yılan hikayesine döndü."

Ergin Ataman, Beaubois'yı avlarken görüntülendi