• Diğerleri

Fatih Terim son sağlık durumu nasıl? Fatih Terim son açıklama

Galatasaray'ın teknik direktörü Fatih Terim coronavirüse yakalandığını açıkladı. Ardından tüm sevenleri Fatih Terim son sağlık durumu nasıl? Fatih Terim coronavirüs! Fatih Terim iyi mi?Fatih Terim son açıklama aramalarından bulundu. Peki Fatih Terim son durumu nasıl, Fatih Terim iyi mi? İşte Fatih Terim hakkında merak edilenler
25 Mart 2020 22:31- Son Güncelleme - 25 Mart 2020 22:31
Fatih Terim son sağlık durumu nasıl? Fatih Terim son açıklama

Spor dünyasının efsane isimlerinden Fatih Terim coronavirüse yakalandığını sosyal medyadan duyurdu. Tüm sevenleri Fatih Terim nasıl sorusunu sordu. Ardından tüm sevenleri Fatih Terim son sağlık durumu nasıl? Fatih Terim coronavirüs! Fatih Terim iyi mi? Fatih Terim son açıklama aramalarındanbulundu. Bugün Terim'in açıklaması ise sevenlerini sevindirdi. Peki Fatih Terim son durumu nasıl, Fatih Terim iyi mi? İşte Fatih Terim hakkında merak edilenler

Fatih Terim son sağlık durumu nasıl?
Hastaneden yapılan açıklamada, sarı-kırmızılıların teknik patronu Fatih Terim'in klinik bulgularının iyi olduğu belirtilerek, "Covid - 19 testi pozitif çıkan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in Sağlık Bakanlığı yönergelerinde belirtilen tedavi protokolüne hastanemizde başlanmıştır. Klinik bulguları iyi olan Terim'in hafif öksürük dışında şikayeti bulunmamaktadır. Hastamızın durumu yakından takip edilmektedir" denildi.

Galatasaray Kulübü, teknik direktör Fatih Terim ve Abdurrahim Albayrak'ın corona virüsü testlerinin pozitif çıkmasının ardından iki isme sosyal medya üzerinden moral vermek için harekete geçmişti.

''BİRLİKTE YENECEĞİZ!''

Twitter'da #BirlikteYeneceğiz! etiketiyle paylaşım yapan sarı kırmızılı ekip, her gün yaptığı günaydın paylaşımında bu sabah Fatih Terim ve Abdurrahim Albayrak'a yer verildi.

Fatih Terim ve Abdurrahim Albayrak'ın birlikte çekildiği fotoğrafı paylaşan Galatasaray, bu fotoğrafa da #BirlikteYeneceğiz! etiketini eklendi.

Söz konusu paylaşım taraflı tarafsız futbolseverler tarafından büyük ilgi gördü ve altına yüzlerce geçmiş olsun mesaj bırakıldı.

İŞTE FATİH TERİM'İN SON AÇIKLAMASI
Terim şu ifadeleri kullandı;

"O kadar güzel ve özel duygular içerisindeyim ki her duayı yüreğimde hissediyorum. Bu, hepimiz için bir sınav ve dualarınızla, güzel dileklerinizle aşacağız bu sınavı. İyiyim ve inşallah daha iyi olacağım. Elim kalbimde her birinize teşekkür ediyorum."

LA Clippers 104 - 114 Denver Nuggets