Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'tan çağrı

23 Kasım 2018 17:20- Son Güncelleme - 23 Kasım 2018 17:30
Google news abonelik
Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'tan çağrı

Fenerbahçe'de Ali Koç'un başkanlığa gelmesiyle birlikte başlayan yenilenme sürecine bir halk daha eklendi. Sarı lacivertliler resmi internet sitelerini yenilediklerini yayınladıkları bir video ile duyurdu.

Koç, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı;

“Sevgili Fenerbahçeliler merhaba, hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum.

Kulübümüz ile değerli üyelerimiz ve taraftarlarımız arasındaki iletişimi daha da güçlendirmek için attığımız önemli bir adımı memnuniyetle sizle paylaşmak istiyorum. Fenerbahçe’nin en büyük gücü bizzat Fenerbahçelilerdir.

Bu bağlamda belirlediğimiz hedef ve başarıların gerçekleşmesi için tüm camiamızın birlik ve beraberlik içerisinde her zaman daha iyiyi düşünerek kulübümüzün ortak aklına katılım sağlaması gerektiğine inanıyorum.

Bu fikirlerden yola çıkarak, iletişimimizin daha güçlü olmasına olanak sağlayacak yepyeni bir web sitesi hazırladık. Tüm Fenerbahçelilerin kulübümüzle ilgili birçok konuda, birbirleriyle, kulübümüzün ilgili departmanlarıyla, yönetim kurulu ve markalarıyla tek bir platformda buluşma imkanı sağlayacak, yeni web sitemiz, teknoloji, tasarım ve donanım anlamında birçok özelliğe sahip olacak.

Bağlarımızın daha da güçleneceğine inandığım bu yeni dönemin Fenerbahçemiz için çok faydalı olacağını düşünüyorum. Güçlü bir Fenerbahçe, aydınlık yarınlar için, her zaman akıl akıldan üstündür anlayışıyla yeni web sitemizde sizleri katılımcı olmaya davet ediyorum. Teşekkür ederim.”

(AJANSSPOR)