Fenerbahçe harcama limitinde planlarını uygulayacak

Fenerbahçe son dakika haberleri... Transferin hızlı takımı Fenerbahçe, harcama limitinde planlarını uygulayacak. Sarı-lacivertli kulübün başkanı Ali Koç'un da TFF Başkanı Nihat Özdemir ile görüşmesi bekleniyor. İşte detaylar...
7 Ağustos 2020 11:31- Son Güncelleme - 7 Ağustos 2020 11:36
Google news abonelik

BARIŞ ŞEHİRLİOĞLU - AJANSSPOR

Türkiye'de Transfer döneminin resmi olarak başlamasıyla Fenerbahçe'de sıcak saatler yaşanmaya başlandı.

Sarı lacivertliler Mert Hakan Yandaş, Gökhan Gönül, Caner Erkin ve Filip Novak'ı kadrosuna kattı. Türkiye Futbol Federasyonunun harcama limiti engeline takılan sarı lacivertlilerin bu sorunu nasıl aşacağı merak ediliyor.

Fenerbahçe öncelikle TFF'nin harcama limiti kararını düzeltmesini bekleme kararı aldı. Olumlu adımlar atılmadığı takdirde Fenerbahçe yönetimi belirlediği planlarını uygulayacak. Oyuncu, satışı, sponsorluklar ve sözleşmesi devam eden oyuncular ile yolların ayrılması dahil birçok seçenek Fenerbahçe yönetiminin masasında yer alıyor.

Bu arada harcama limitlerinden memnun olmayan 8 kulüp başkanı TFF Başkanı Nihat Özdemir ile Pazartesi günü görüşmesi planlanıyor. Görüşmeye Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un da katılması bekleniyor.

Zirvede harcama limitlerinde hesaplamalarında sporsorluk ve oyuncu satışlarında 3'te 1 oranında yansıması ile sapmanın yüzde 15'ten yüzde 30 ya da 40'a çıkarılması gündemdeki konular olacak.