• Diğerleri

Fenerbahçe, nerede kamp yapacak? İşte adres...

Türkiye Futbol Federasyonu, liglerin 12 Haziran tarihi itibarıyla başlamasını planlıyor. Ligde konsantre olan Fenerbahçe'de lig başlamadan önce yapılacak kampın detaylarına Ajansspor ulaştı. Sarı-lacivertliler, nerede kamp yapacak? Tüm detaylar ve gelişmeler...
24 Mayıs 2020 18:16- Son Güncelleme - 24 Mayıs 2020 21:27
Google news abonelik

BARIŞ ŞEHİRLİOĞLU/AJANSSPOR ÖZEL

Fenerbahçe, 12 Haziran'da başlaması planlanan Süper Lig'e hazırlanıyor. Sarı-lacivertli futbolcular kampa nerede girecek? Koronavirüs testi ne zaman yapılacak? Detaylar ve gelişmeler haberimizde...

Fenerbahçe'ye koronavirüs testi ne zaman yapılacak?

Fenerbahçe'de koronavirüs tedbirleri kapsamında Pazartesi günü (yarın) futbolcular, teknik heyet, idari kadro ve Samandıra Can Bartu Tesisleri çalışanları COVID-19 testine girecek.

Kamp, Riva'da gerçekleştirilecek

Fenerbahçe, test sonuçlarında herhangi bir olumsuzluğa rastlanmaması halinde Türkiye Futbol Federasyonu Riva Tesisleri'nde Salı gününden itibaren 1 hafta kampa girecek.

Fenerbahçe neden Riva'yı tercih etti?

Fenerbahçe neden Riva'yı tercih etti?

Fenerbahçe'nin Riva'da kamp yapma kararı almasında iki neden bulunuyor. Samandıra Can Bartu Tesisleri'nde fiziki şartlar şu an uygun değil. Tesislerdeki düzenlemelerin tamamlanmasıyla birlikte yeniden sarı-lacivertliler kendi yerine geçecek.

Topuk Yaylası hazır değil

Topuk Yaylası Tesisleri'nin de sahasının Temmuz ayında hazır hale gelecek olmasından dolayı Fenerbahçe, Riva'da hazırlıklarına devam etmeyi tercih etti.

Kendi kalesine atılmış en ilginç gol