Fenerbahçe'de şaşırtan gelişme

Fenerbahçe son dakika haberi... 18 yeni transfere rağmen Süper Lig'de zirvenin 2 puan gerisinde yer alan Fenerbahçe'nin gelişimi ve 3-1 kazanılan Trabzonspor maçı camiayı sevindirdi. İşte detaylar...
27 Ekim 2020 08:52- Son Güncelleme - 27 Ekim 2020 08:58
Google news abonelik

Fenerbahçe'de 3-1'lik Trabzonspor galibiyeti sonrası büyük bir sevinç yaşandı.

Bu sevincin birçok sebebi söz konusu olsa da temel sebep takımın beklenenden erken zirve yarışında yer alması oldu. 

Milliyet'in haberine göre; 18 transfer ve yeni bir teknik ekiple yola çıkan sarı-lacivertliler bu nedenle kısa, orta ve uzun vadeli planlar yaptı.

Buna göre takımın kasım ayındaki milli aradan sonra zirveye çıkacağı planlanmıştı. Bu tarihe kadar da mümkün olduğu kadar zirveye yakın şekilde gitmenin ve minimum kayıpla ilerlemenin önemine vurgu yapılmıştı. Gelinen noktada Fenerbahçe, kendi beklentilerinin üzerinde bir gelişim kaydetti.

Arka arkaya alınan 3 galibiyet ve son Trabzonspor mücadelesinde takımın geriden gelerek maçı kazanması herkese büyük bir coşku yaşattı.

Sonuçların beklenenden erken gelmesiyle birlikte takım içindeki arkadaşlık ve uyum da arttı. Bunun en somut örneği galibiyet fotoğrafında ortaya çıktı. Oynayan oynamayan herkes takımın başarısını samimi bir şekilde hep beraber kutladı.

Mert Hakan Yandaş ve Ozan Tufan gibi forma rekabeti içinde kıyasasıya yer alan iki ismin birlikte sevinmesi bu olumlu gelişimin en somut göstergelerinden biriydi.