Fenerbahçe’den Aziz Yıldırım’a teşekkür!

01.04.2021 - 23:58 | Son Güncellenme: 02.04.2021 - 11:55

Fenerbahçe haberleri… Sarı lacivertli kulüp, şampiyonluk sayısının 28 olarak tescili tartışmasında kendilerine büyük destek veren ve Galatasaray’ın iddialarını sert sözlerle yanıtlayan eski başkan Aziz Yıldırım’a sosyal medyadan teşekkür etti. İşte detaylar…

Fenerbahçe’den Aziz Yıldırım’a teşekkür!

AJANSSPOR-HABER

Fenerbahçe’nin 1959 yılı öncesi kazanılan 9 şampiyonluğun sayılmasını Türkiye Futbol Federasyonu’ndan talep etmesi tartışmaları sürerken, eski başkan Aziz Yıldırım A Spor’a verdiği röportajda sarı lacivertli kulübe destek oldu. Yıldırım’ın açıklamalarından memnuniyet duyan Fenerbahçe Spor Kulübü, eski başkan Aziz Yıldırım’a resmi internet sitesinden teşekkür etti.

"Haklı mücadelemizde yanımızda oldu"

‘Teşekkür Ederiz’ başlığı ile paylaşılan açıklamada, “Bugün bir televizyon kanalına bağlanarak Fenerbahçe’mizin 1959 şampiyonluklar konusunda başlattığı haklı mücadelesinde yanında olan, Fenerbahçe’ye desteğini ortaya koyan Sayın Başkan Aziz Yıldırım’a teşekkür ediyoruz.

"Gerçekleri ortaya koydu"

Bununla birlikte; Sayın Başkan Aziz Yıldırım, bu önemli açıklamalarında 1998-2018 yılları arasında kulübümüze başkanlık yaptığı dönemde Kulübümüzün Türkiye Futbol Federasyonu’na, Kurullarına ve hiçbir kuruma bu konu ile ilgili bir başvurusu olmadığını bir kez daha vurgulamış ve yalanlarla kamuoyunu meşgul edenlerin karşısında gerçekleri ortaya koymuştur.

Fenerbahçe Spor Kulübü olarak bu süreçte ilgililere ve tüm kamuoyuna çağrımız; Türk Futbolunun tarihinin, kulüplerin emeklerinin, efsanelerimizin izlerinin, birileri istiyor diye gerçek dışı sebeplerle yok sayılmasının önüne geçilmesi adına gereken iradenin ortaya konmasıdır.” ifadelerine yer verildi.

Sipahioğlu'ndan Galatasaray'a sert mesaj

Bu arada sarı lacivertli yöneticilerden Metin Sipahioğlu da sosyal medyadan yaptığı paylaşımda "Kulübümüze 1998-2018 yılları arasında Başkanlık yapmış olan Sayın Başkan Aziz Yıldırım, kendi başkanlık döneminde hiçbir şekilde 1959 öncesi döneme ait resmi başvuru yapmadığımızı açıkladı. Şimdi; hiç utanmadan sıkılmadan bu yalanı söyleyen karaktersizler düşünsün.." ifadelerini kullanarak Galatasaray'ı hedef aldı.

 

AZİZ YILDIRIM'DAN 28 ŞAMPİYONLUK TARTIŞMASINDA GALATASARAY'A SERT SÖZLER! 

 

 

bu haber için yapılan yorumlar
0 adet gösteriliyor
Senin için hazırladığımız haberler