Fenerbahçe'den yatırım transferi! Ezeli rakiplerinin elinden kaptı

Akın Ungan
15.11.2023 - 13:28 | Son Güncellenme: 15.11.2023 - 13:42

Fenerbahçe, Gençlerbirliği altyapısından 15 yaşındaki Yiğit Evin'i transfer etti. Yiğit Evin, Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor'un da radarındaydı.

Fenerbahçe'den yatırım transferi! Ezeli rakiplerinin elinden kaptı

Sezon başında A takıma yaptığı yıldız takviyelerle dikkat çeken Fenerbahçe, yatırım transferlerine de önem veriyor. Yeni Arda Güler'ini bulmak isteyen Sarı-Lacivertliler, genç yıldızın eski takımı Gençlerbirliği'nden bir transfer daha yaptı.

Gençlerbirliği altyapısından Yiğit Evin transfer edildi

Fenerbahçe, Gençlerbirliği altyapısından 15 yaşındaki Yiğit Evin'i kadrosuna kattı. Sarı-Lacivertliler, sezon başında 20 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında Real Madrid'e gönderdiği Arda Güler'i de Gençlerbirliği altyapısından almıştı.

Dört Büyükler'in listesindeydi

Sağ kanatta forma giyen Yiğit Evin, Fenerbahçe'nin yanı sıra Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor'un da radarındaydı. Sarı-Lacivertliler Yiğit Evin'i, genç futbolcu ile ciddi şekilde ilgilenen rakiplerinin elinden kaptı.

İlgini Çekebilir
Fenerbahçe 4 oyuncu için protokol imzalamıştı! 1 oyuncu Ankara'da kaldı...
Habere Git

Fenerbahçe 3 genç için 200 bin Euro ödedi

Ayrıca Ajansspor'dan Salim Manav, daha önce Fenerbahçe'nin Yiğit Evin, Can Bartu Çığır ve Utku Karakaya'yı transfer ettiğini duyurmuştu. Sarı-Lacivertliler 3 genç oyuncu için 200 bin Euro bonservis bedeli ödedi. Gençlerbirliği'ne sonraki satıştan yüzde 15 pay verildi.

bu haber için yapılan yorumlar
Senin için hazırladığımız haberler