Fenerbahçe'nin Uruguaylı gözdesi

05.09.2015 06:42 - Son Güncelleme -
Fenerbahçe'nin Uruguaylı gözdesi

Yaptığı transferlerle yalnız Süper Lig'in değil, UEFA Avrupa Ligi'nin de favorileri arasında gösterilen Fenerbahçe, önümüzdeki yıllar daha güçlü kadro ile rakiplerinin önüne çıkmayı hesap ediyor... Sarı-Lacivertli scout ekibi dünyanın 4 bir yanından yıldız adaylarını takibe almış durumda.
 
Brezilya Ligi'nde Cruzeiro forması giyen 21 yaşındaki Urguaylı sağ kanat oyuncusu Giorgian de Arrasceata'nın takip edilenler arasında olduğu iddia edildi.
 
Önümüzdeki yıllarda yıldızının daha da parlaması beklenen Uruguaylı oyuncu sağ kanat dışında solda ve forvet hattında da görev yapabiliyor. 1.74 boyundaki Giorgian de Arrasceata top tekniğinin yanırda hızı ve çabukluğu ile de dikkat çekiyor.
 
GÜNEY AMERİKA MERCEK ALTINDA
Uruguaylı futbolcunun piyasadaki bonservis bedeli 15 milyon Euro olarak gösteriliyor. De Arrascaeta'nın bir özelliği de her iki ayağını da kullanabiliyor olması. Fenerbahçe, Uruguaylı futbolcu dışında birçok yıldız adayını takip ediyor. Sarı-Lacivertli kulübün özellikte Güney Amerika'yı mercek altına aldığı belirtiliyor.
 
Takvim

Zimbabwe'de verilmeyen golü görünce gözlerinize inanamayacaksınız

news Image

5 saniye sonra yeni habere geçilecek
keyboard_arrow_up