AjanssporAjansspor uygulamasını indir

"Galatasaray camiası böyle insanları içinde barındırmamalı"

İlk Yayınlanma : 03 Oca 2021 - 00:16 / Son Güncelleme : 03 Oca 2021 - 18:38

TFF Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Erdem, Galatasaray forması giyen Emre Kılınç'ın kırmızı kart yediği pozisyonda Mahmut Recevik'in TFF'ye ağza alınmayacak küfürler ettiğini söyledi. İşte detaylar...

"Galatasaray camiası böyle insanları içinde barındırmamalı"

AJANSSPOR-HABER

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Erdem, Galatasaray'da Emre Kılınç'ın kırmızı kart görmesinden sonra Mahmut Recevik'in TFF'ye ağıza alınmayacak küfürler ettiğini söyledi. 

"TFF'ye ağıza alınmayacak küfürler etti"

Beyaz TV'ye konuşan Erdem, "Emre Kılınç'ın kırmızı kartından sonra bir vatandaş, TFF zor duruma düşüyor dedi. Öyle deyince sol taraftan bir kişi TFF'ye ağıza alınmayacak küfürler etti. Stadı terk ettim. Tespit edebildiğim kadarıyla Mahmut Recevik. 

"Galatasaray camiası böyle insanları içinde barındırmamalı"

Galatasaray yönetim kurulunda böyle bir şahsiyetin var olması yazıktır. Galatasaray camiası böyle insanları içinde barındırmamalı. TFF'nin kimliğine, tüzel kişiliğine böyle bir hakareti kabul edemeyiz.

"Küfür edilince ayağa kalktım"

TFF'ye küfür edilince ayağa kalktım, 'Kim o küfür eden? dedim. Cevap yok. Hukuki çerçevede yapmam gerekeni pazartesi günü hukukçularla görüştükten sonra yapacağız" dedi. 

Yusuf Günay özür diledi

Öte yandan Galatasaray başkan yardımcısı Yusuf Günay'ın, konuyla ilgili İsmail Erdem'den özür dilediği belirtildi.