Beşiktaş ve Galatasaray, Emrecan Bulut'u Transfer Etmek İstiyor

Ali Bozkurt
20.06.2023 - 12:41 | Son Güncellenme: 20.06.2023 - 12:47

Süper Lig'in devleri Galatasaray ile Beşiktaş, yeni Kerem Aktürkoğlu olarak görünen Emrecan Bulut'u transfer etmek için devreye girdiler. İşte dtaylar...

Beşiktaş ve Galatasaray, Emrecan Bulut'u Transfer Etmek İstiyor

Nazım TÜRKNAS - AJANSSPOR

Her transfer sezonunda yabancı oyunculara ağırlık veren kulüplerimiz, bu sezon ekonomik şartlar ve yüksek kur sebebiyle alt liglerle ciddi şekilde ilgilenmeye başladılar. 2. Lig ve 3. Lig’de kaliteli ve gelecek vaat eden genç oyuncular büyük kulüplerimizin gözdesi oluyorlar. 

10 top karşılığı transfer

Somaspor Teknik Direktör Burhanettin Basatemur’un Manisa amatör kümeden keşfettiği ve oynattığı Emrecan Bulut örneğindeki gibi. Bu sezon 2. ligde Somaspor ile ligde 15 ve kupada 1 olmak üzere 16 gollük performans gösteren 21 yaşındaki genç oyuncu, bir önceki sezon Manisa Süper Amatör Lig takımlarından Karaköyspor’dan sadece 10 futbol topu karşılığı transfer edilmişti.

Devler savaşıyor

Beşiktaş’ın ısrarla istediği ve 4.5 milyon TL bonservis ücreti teklif ettiği Emrecan için Galatasaray’ın da Erden Timur aracılığı ile devreye girdiği, Kerem Aktürkoğlu örneğinin çok başarılı olmasından dolayo bu transferi ne olursa olsun bitirmekte kararlı olduğu öğrenildi. 

İlgini Çekebilir
Doğan Alemdar kararını verdi: Galatasaray ve Trabzonspor da istemişti
Habere Git

Hatırlanacağı gibi Galatasaray ve milli takımımızın değişilmez oyuncusu Kerem Aktürkoğlu, 2019-2020 sezonunda 3. Ligde Erzincanspor’da 20 gol atarak yıldızlaşmış ve sezon sonunda Galatasaray’a transfer olmuştu. 

Somaspor yönetiminin ise en cazip teklifi sunan takımla anlaşmak istediği öğrenildi.

bu haber için yapılan yorumlar
Senin için hazırladığımız haberler